Гірке відлуння Дебальцевого

Броварщина втратили ще 2 своїх синів. Аркадій Голуб з позивним «Броня» та Сергій Москаленко з позивним «Рижий» – так звали героїв, які до останнього подиху захищали українську землю від терористів та російських окупантів. 

Цілий місяць про долю бійців було нічого невідомо. З 26 січня з ними зник зв’язок. Те, що хлопці живі – рідні, близькі та бойові товариши вірили до останнього. Надію давали уривки інформації із різних джерел. Зокрема, припускали, що вони могли потрапити до полону.  

На жаль, сподівання не виправдалися. 25 лютого їхні тіла доставили до шпиталю у Дніпропетровську. Там же провели упізнання. Особистості загиблих встановили їх побратими за допомогою докладного опису зовнішності та особливих прикмет, які повідомили родичі. Брати по зброї Аркадія та Сергія кажуть, що воїни загинули героїчно, до останнього виконуючи бойову задачу. Вона полягала у контролі над дільницею дороги, через яку відбувалося постачання боєприпасів силам АТО.

Про нещастя стало відомо від військових, які знаходилися разом із хлопцями у зоні бойових дій. Їхній товариш Олександр, який зараз поранений та знаходиться на лікуванні, згадує: загін, в якому служили броварчани, потрапив у засідку в районі населених пунктів Нікішино та Рідкодуб, що під Дебальцево. Розв’язався ближній бій, який став останнім для сміливців з 25-го батальйону «Київська Русь». Вірогідно, це сталося 28-29 січня. Точніше пригадати та чітко встановити хронологію подій важко – зізнається наш співрозмовник.

27 лютого, у передостанній день зими Бровари зустрінуть своїх «лицарів світла». Колону, яка доправить тіла на малу Батьківщину, з 10-ої години ранку зустрічатиме все місто. Прощання відбудеться в суботу об 11.00 на Майдані Свободи. Немає сумніву, що чимало людей прийде вшанувати своїх земляків – справжніх героїв, які віддали життя заради миру в Україні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 16 липня 2019, 16:12

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ