Увійти Зареєструватися

Вхід до вашого акаунту

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля позначені (*) треба заповнити.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
Email *
Підтвердити email *
Капча *
Reload Captcha

Пам’яті видатного сина України

У ці травневі дні щороку лунає живе слово та журливі мелодії у сквері імені Тараса Шевченка.

Досягнення хортингістів на чемпіонаті Європи

З 7 по 9 квітня в місті Трускавець пройшов чемпіонат Кубка Європи з хортингу «Галицькі Леви».

Танцювальні перемоги броварчан

На початку квітня в місті Новий Тарг, що у Польщі, відбулися чергові міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Tatry Dаnce Festival 2017».

Щепити любов до України

Величне свято Благовіщення у Броварах ознаменувалося не тільки піднесеним настроєм, але й видатною культурною подією. До нашого міста з великою концертною програмою завітав унікальний артист – сучасний кобзар, лірник, народний співак, лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка, народний артист України Василь Нечепа.

Броварські ушуїсти – найкращі в Україні!

За традицією 6 квітня відбулася церемонія відзначення кращих спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту за результатами минулого року.

Таємничий світ Святої Гори Афон

5 квітня у Броварському краєзнавчому музеї відбулося відкриття та презентація персональної фотовиставки Сергія Шумила «Подорож до таємничого Афону».

У Броварах з’явиться музей Кобзаря

Ім`я Тараса Григоровича Шевченка тісно пов`язане з Броварами. Він бував у нашому місті, згадував його неодноразово в своїх творах, крізь Бровари проходила сумна процесія з тілом Кобзаря під час перепоховання на Чернечій горі у Каневі.

«Рідне місто очима дітей»

Вже декілька років поспіль адміністрація Броварського навчально-виховного об’єднання проводить фотоконкурс «Рідне місто очима дітей». Ще у вересні положення про конкурс надсилається до управління освіти, а вже звідти умови конкурсу передаються у загальноосвітні та позашкільні заклади міста.

Як розвиватимуть особистості у Палаці творчості

Колектив колишнього Будинку дитячої та юнацької творчості, а нині Палацу творчості дітей та юнацтва щедро ділиться досвідом. 16 лютого у новому приміщенні, яке з вересня минулого року вже цілком і повністю належить дітям та викладачам ПТДЮ, для освітян усього міста було проведено семінар-практикум, у ході якого організатори мали на меті не тільки обговорити аспекти розвитку особистості-інноватора в умовах сучасного позашкільного навчального закладу, але й вперше після переїзду в нове приміщення показати гостям умови, в яких відтепер працює заклад позашкілля.

Ювілейна «Різдвяна лижня» у Броварському лісництві

Величне свято Різдва Христового вже 20-й рік поспіль збирає у Броварському лісництві прихильників здорового способу життя. Традиційні січневі змагання «Різдвяні старти» всі ці роки організовує відомий спортсмен-ветеран Володимир Зотов разом з відділом молоді та спорту Броварської міської ради та сектором з фізичної культури Броварської районної державної адміністрації.

Середа, 14 червня 2017, 16:52
Вівторок, 13 червня 2017, 11:47
Вівторок, 06 червня 2017, 16:34
П'ятниця, 02 червня 2017, 14:33
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:51
Вівторок, 30 травня 2017, 17:11
П'ятниця, 26 травня 2017, 16:10
Середа, 24 травня 2017, 15:51

banner swiming

Розсилка новин