«Прометей» без очільника: конкурс на посаду директора переможця не визначив

27 липня відбувся другий тур конкурсу на вакантну посаду керівника міського культурного центру «Прометей». Цього разу на посаду очільника міського осередку культури претендували три особи – Анна Мельник, Олег Здоровець та В`ячеслав Рудий.

Кожним з кандидатів було представлено власне бачення розвитку культури у місті на наступні п’ять років. Усі претенденти на керівну посаду вважають, що варто серйозно зайнятися перш за все матеріально-технічним забезпеченням МКЦ – закупити якісну апаратуру, облаштувати приміщення гримерних та роздягалень для акторів та виконавців, реконструювати систему електроживлення, створити студію звукозапису, тощо.

Не менш важливим пунктом кожної з представлених програм стали культурні проекти, яких у кожного з кандидатів було достатньо.

У ході обговорення кандидатур, члени комісії детально та прискіпливо розглянули усі представлені програми. Однак, результат голосування виявився безрезультативним. Оскільки кількість членів конкурсної комісії була парною, голоси за двох кандидатів – В`ячеслава Рудого та Олега Здоровця розділилися порівну. Анна Мельник отримала одне «проти» та п’ять «утрималися».

Відтак, комісія винесла рішення про проведення нового, вже третього конкурсу, у жовтні поточного року. На сьогодні виконує обов’язки очільника МКЦ «Прометей» один з кандидатів на цю посаду Олег Здоровець.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ