Театр починається…з обговорення

Початок серпня ознаменується важливою подією для тих мешканців нашого міста, хто не тільки переймається розвитком культури, але й має цікаві ідеї щодо створення у Броварах повноцінного постійно діючого театру.

За інформацією театрального експерта, головного режисера театру «Київ» Валерія Нєвєдрова, 8 серпня о 17.00 у малій залі виконкому відбудеться презентація та обговорення  довогоочікуваного проекту, якщо точніше, то перед проектних пропозицій по будівництву культурно-виставкового центру, що знаходиться за адмінбудинком на Майдані Свободи.

«При розробці даного проекту були враховані всі побажання театральних експертів. Це має бути сучасний, по-справжньому новий театр. В запропонованому мистецькому просторі враховані найменші дрібниці для комфорту як акторів, так і глядача», - каже Валерій Нєвєдров.

teatre14

У новому броварському храмі Мельпомени хочуть зібрати найновіші та наймодерновіші архітектурні рішення, оснащення сцени та глядацької зали, гримерних для акторів. Обов’язково буде враховано потреби людей з інвалідністю – пандуси, ліфти, а також простір, відведений безпосередньо для людей на візках – необхідна новація даного проекту.

teatre52

 

«Сцена буде особлива, вона буде мати до 6 рядів підйомників, декорацій, куліс, задня частина буде обладнана великим мульти-екраном. Сцена буде рухатись по колу. Система акустики зі стереофонічним звуком створюватиме ефект повної присутності для глядача. Багато проекційної техніки, яка відображатиме  голограми на заднику, що буде переміщати глядача в гори, ліс, або на море. За рахунок відеогалограми можна створити найкращі декорації для будь-якого сюжету п’єси. Всі ефекти світо-звукові – це новаторський підхід сьогоденного сучасного театру. Жоден театр немає такого обладнання. У нас є амбітні плани  та можливість їх реалізувати», - розповідає головний консультант проекту. 

Долучитися до обговорення можуть усі, хто бажає. 

teatr3e1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ