ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ-ГОЛОВНА РЕФОРМА УКРАЇНИ: БРОВАРСЬКІ РЕАЛІЇ

Тема тижня
12:31 – П’ятниця, 29 вересня 2017

Органам місцевого самоврядування передається ряд державних повноважень. За цим, на перший погляд, складним поняттям, приховані прості зміни, які повинен найближчим часом відчути кожен українець. Яким чином проходить цей процес у Броварах – дізнавався «Громадський Ревізор»

ЯНГОЛИ ТА ДЕМОНИ БРОВАРСЬКОГО «ДЕМАЛЬЯНСУ»

12:30 – П’ятниця, 29 вересня 2017

Цьогоріч до міської ради пройшло чимало партій-динозаврів, на кшталт, значно «потріпаної» часом та політичними вітрами «Батьківщини», реанімованої «Єдності», до крайньої революції не досить політично-вагомі «Свобода» та партія Ляшка, а також новачки у великій політиці об’єднання «Самопоміч», новостворений президентський БПП, УКРОП та Демократичний Альянс, заснований на засадах громадської організації Християнсько-демократична молодь України. Кожна з політичних сил проявляє себе в тій чи іншій іпостасі, але сьогодні хотілося б познайомити всіх, хто не обізнаний, з діяльністю останньої

ЧИ Є МАЙБУТНЄ В «КАЛАНЧІ»? ЯКА ДОЛЯ РОЗВАЛЕНОГО БУДИНКУ ПО КИЇВСЬКІЙ

12:30 – П’ятниця, 29 вересня 2017

Вже понад 20 років по вулиці Київській, центральній магістралі міста, красується неймовірний «архітектурний шедевр». Мова йде про розвалений будинок і два озера, по обидва боки від нього. Хто та задля чого створив таку картину розбирався «Громадський Ревізор»

ВІДРОДИТИ ЧИ ДОБИТИ? ЧОМУ ПРАЦІВНИКИ РПЦ НЕ ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТНЮ

12:30 – П’ятниця, 29 вересня 2017

Напевно, одним з найодіозніших питань Броварів є ситуація навколо земель Радіопередавального центру. Та проблема там не тільки в земельному питанні, незручності більш прозаїчні: діяльність самого підприємства і оплата праці. Співробітники б’ють на сполох: вони вже третій місяць не отримують грошей

ОБЕРЕЖНО, ДВЕРІ ЗАЧИНЯЮТЬСЯ!

12:28 – П’ятниця, 29 вересня 2017

Ліфтове господарство Броварів налічує 366 одиниць. В гарному чи зразковому стані – одиниці, всі інші в тій чи іншій мірі потребують ремонту. «Громадський Ревізор» дослідив стан справ та дізнався за якими адресами ліфти нарешті будуть їздити справно та плавно

ХОДИТИ ДО ШКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО! ХОУМСКУЛІНГ, ЯК АЛЬТЕРНАТИВНЕ НАВЧАННЯ

12:27 – П’ятниця, 29 вересня 2017

У них немає важких вранішніх підйомів, їх не викликають до школи через дитячі бійки, вони не «нашпиговують» свою дитину купою непотрібної інформації. Хто такі хоумскулери та «з чим їх їдять» дізнавався «Громадський Ревізор»

МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА З’ЯВИВСЯ ПЛАН БОРОТЬБИ ІЗ «ДОЗВІЛЬНОЮ» КОРУПЦІЄЮ

11:08 – Четвер, 28 вересня 2017

За один рік в Київській області Держземагентство видає 60 тисяч документів дозвільного характеру, Держархбудінспекція – 20 тисяч, а Держреєстр, важко уявити, 200 тисяч. При цьому, корупційний обіг коштів у цих структурах обчислюється цифрою у 200 млн гривень. Проте є надія, що ця гідра може бути подолана в недалекому майбутньому. Принаймні, так вважають засновники проекту «Стоп корупції у Київській області».

ВЕРХОВНА РАДА ДАЛА ВІДСІЧ АГРЕСІЇ РОСІЇ! ДЕЯКІ «ПАТРІОТИ» ПОКАЗАЛИ СВОЇ СПРАВЖНІ ОБЛИЧЧЯ

11:08 – Четвер, 28 вересня 2017

21 квітня 2015 року може увійти в історію українського парламентаризму як історична дата. Цього дня був прийнятий перший офіційний документ, який визначає конкретний день початку російської агресії проти України. 259 голосами була прийнята Заява Верховної Ради «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків».

ОПАЛЮВАНИЙ СЕЗОН БЕЗ ЕКСЦЕСІВ

11:08 – Четвер, 28 вересня 2017

Опалювальний сезон завершився і можна підвести попередні підсумки. Він був непростим з урахуванням обмеження ресурсів, військових дій та загального зменшення доходів населення. Проте Бровари, на противагу багатьом містам, можуть заявити, що перезимували без ексцесів.

«СТІЙ! ГОТУЙСЯ! ШЛЯХ ВІДКРИТО!» КОЛИ БРОВАРСЬКІ СВІТЛОФОРИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЯК НАЛЕЖИТЬ?

11:07 – Четвер, 28 вересня 2017

Світлофори «сплять», і як наслідок пішоходи та автомобілі хаотично рухаються по дорозі та створюють небезпеку ДТП. Саме таку картину можна було спостерігати цими вихідними на перехресті Київської та Чорновола. Аби перейти вулицю, люди мали вмикати не лише здоровий глузд, а й інтуїцію, бо зазвичай у таких ситуаціях водії рідко збавляють швидкість. Відповідь у чиновників банальна: світлофор не працював, бо не належить місту.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ