Романтичний подарунок жінкам Броварів

Його називають найвідомішим романтиком та найкрасивішим чоловіком нашої країни за версією всеукраїнської премії «Viva! Найкрасивіші». Він – феномен української сцени, суддя телеконкурсу «Х-фактор», мегапопулярний виконавець Олег Винник. І він у Броварах, 7 та 8 березня, на Льодовій арені «Терміналу»! Майже фантастика!

Концерт улюбленця прекрасної половини людства було заплановано саме на 8 березня, як чудовий сюрприз, прекрасний подарунок поціновувачкам його таланту. Для багатьох жінок квиток на концерт Олега Винника дорожчий, ніж коштовне каміння. Правда!

«Ви навіть не уявляєте, скільки емоцій було у моєї дружини, коли я проговорився, що на 8 березня підготував їй незвичайний сюрприз. Коли вона дізналася, що це за подарунок, ледве з ніг мене не збила, я навіть ревнувати до Олега почав!», – сміється Олексій, а дружина Аліна поряд світиться щасливою посмішкою.

Зважаючи на те, що квитки на концерт Олега Винника у Броварах було розкуплено вмить, організатори прийняли рішення провести не один, а відразу два святкових шоу на Льодовій арені. До речі, популярний виконавець не вперше виступатиме у Броварах. У грудні 2017 року у тому ж таки «Терміналі», Олег зібрав аудиторію у понад 4,5 тисяч шанувальників!
Окрім неповторного світлового шоу, потужного звучання та неймовірної харизми виконавця, глядачі, а надто представниці прекрасної статі, мали незвичний подарунок від свого кумира. Справа тому, що напередодні шоу організатори надали можливість шанувальницям виконати всі свої музичні забаганки та створити власний трек-лист композицій, які вони хочуть почути у живому виконанні Олега Винника. Експеримент виявився дуже вдалим, адже що може бути краще – весна, квіти, прекрасна музика, та ще й на твоє прохання співає сам Олег Винник! Ефект неймовірний!
Та й це не всі сюрпризи для броварського жіноцтва: саме 8-го березня до глядацької аудиторії приєднались 61 представниця прекрасної статі, кому квитки на концерт Олег Винник презентував у якості подарунка. Це дружини загиблих героїв АТО, дружини ветеранів АТО, багатодітні мами, жінки, котрі як ніхто заслуговують на шану та повагу.

vinnik1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ