БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Ігор Сапожко: «Сильному лідерові потрібна сильна Команда в міській раді»

Довгограюча виборча компанія, яка за рішенням Феміди вилилась для Броварів в повторні вибори мера та депутатів міської ради нарешті вийшла на фінішну пряму. Однозначними лідерами за результатами волевиявлення броварчан 25 жовтня стали діючий мер міста Ігор Сапожко та його політична партія «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність». «Громадський ревізор» поспілкувався з Ігорем Сапожком напередодні повторного голосування 17 січня 2021 року, аби дізнатися, який настрій панує у предвиборчому штабі його політичної сили

- Ігорю Васильовичу, Ви в броварській політиці вже понад 10 років. Як виникла ідея створення власної партії та що вас спонукало до такого кроку?

- Ідея створення власної політичної партії – партії броварчан з’являлась у дуже непростий для Броварів період – коли наше місто намагалися позбавити права стати центром новоутвореного району. Тоді у кулуарах Верховної Ради вирішили, по суті, доєднати Бровари до Бориспільського району із центром у Борисполь. І це при тому, що за всіма показниками стати центром великого району мали Бровари: по-перше, ми маємо більше населення, по-друге, являємось самодостатнім містом по показниках бюджету, крім того, значно випереджаємо інші міста Київщини за рівнем прямих іноземних інвестицій. Але ми добре пам’ятаємо, що за це право нам довелося неабияк поборотись.

В той момент, я як міський голова звертався до різних політиків досить високого рівня з різних політичних партій з проханням виступити в комітеті Парламенту на підтримку Броварів, але реальної підтримки, на жаль, так і не отримав. Тоді я остаточно переконався, що доля нашого міста – у наших руках, і потрібно брати відповідальність на себе. Всі наші економічні та юридичні аргументи у високих кабінетах ігнорували. Тож ми з командою однодумців вирішили, що парламентарі мусять дослухатись найвагомішого аргументу – думки громади. Буквально за день організували по місту палатки для збору підписів на підтримку Броварського району і одразу побачили як броварчани єднаються навколо ідеї захисту інтересів рідного міста, приїжджали навіть представники з Требухова і Княжич, які стали частиною нашої об’єднаної громади. В одній черзі поставити свій підпис зібрались люди різного віку, з різними політичними вподобаннями, різними поглядами, але всіх їх об’єднали Бровари. В результаті нашій команді вдалось зібрати понад 12 тисяч підписів, які, я переконаний, відіграли переломну роль у прийнятті рішення. Результат всі ми добре знаємо - сила нашої з вами єдності перемогла – народні депутати підтримали створення Броварського району.

Саме тоді я вирішив для себе створити свою політичну силу, яка об’єднає небайдужих броварчан задля єдиної мети – розвиток Броварської громади. І ця партія точно не залежать від політиків державного рівня, від зміни влади в країні чи зовнішньої кон’юнктури. Так і з’явилась нова політична партія з символічною назвою - «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність».

- За яким принципом ви підбирали людей до своєї політичної сили?

Скажу чесно: пошуки людей, яких я б хотів бачити у своїй команді, були не надто складними. Я одразу знав, що для того, щоб моя політична партія була дієвою та ефективно відстоювала інтереси броварчанам, до неї потрібно залучити з фахівців з кожної галузі управління містом. Тож я провів чимало зустрічей, на яких збирав найуспішніших та найрезультативніших керівників різних спеціалізацій.

На сьогоднішній день, «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» сьогодні складається з найкращих представників різних галузей: це житлово-комунальне господарство, освіта, медицина, культура, сфера соціального та пенсійного обслуговування. До нас приєднались успішні підприємці та представники спорту. Можу відверто сказати, що я абсолютно впевнений у кожному члені своєї Команди. Переконаний, що кожен з них має достатній досвід, а головне – щире бажання працювати на розвиток броварської громади.

- Ви неодноразово підкреслювали, що для благополуччя громади важливі співпраця та порозуміння міського голови з депутатами. Чому саме так?

Жовтневі виборчі перегони продемонстрували, що моя підтримка на виборах як кандидата на посаду міського голови склала майже 45%, а ось підтримка моєї Команди – близько 23%. Незважаючи на те, що «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» стала лідером виборчих перегонів та суттєво випередила інші політичні партії, цей результат змусив мене зробити певні висновки.

Виходить, що майже 20% тих, хто віддали голос за мене, обираючи депутатів міської ради проголосували за інші політичні партії. Більшість з цих партій загальнодержавні, і здебільшого не маються відношення до Броварської ОТГ. А деякі взагалі не подолали встановлений 5% бар’єр та не пройшли до міськради - тим самим, мешканці міста, які віддавали їм свій голос, лишилися без свого представника у міській раді. Ті ж, хто голосують за відомі в Україні партії, зазвичай керуються прихильністю безпосередньо до їх лідера та навіть не замислюються, хто балотується від цієї партії в місті.

Хочу зазначити для всіх, хто мене підтримує – голова ОТГ зможе реалізувати проекти, потрібні для розвитку громади, лише маючи підтримку більшості депутатів в міській раді. Що це означає? Для більш наочного розуміння, привідкрию «закулісся» роботи міської ради.

Всі ключові рішення в місті приймаються на сесіях міської ради, будь-то міські програми чи затвердження переліку об’єктів, які підлягатимуть ремонту в поточному році, чи будівництво школи, чи виділення коштів на доплати медикам і освітянам. Але на жаль, ухвалюючи важливі для міста рішення, деякі депутати керуються не інтересами громади чи навіть не своїми особистими переконаннями, а вказівками «партійних верхівок», які часто надходять з області. Можу навести декілька прикладів. Так, з початком пандемії держава пообіцяла доплачувати медикам надбавки у розмірі 300% від окладу. Одначе, не поспішала виконувати обіцянку. Тоді ми запропонували взяти ці виплати на міський бюджет, розуміли, що в такій ситуації лікарів не можна лишати без обіцяних коштів. Одначе депутати деяких політичних сил виступили різко проти такої пропозиції та звинувачували мене, як міського голову, у популізмі. Рішення зрештою ухвалили, але «з боєм» та далеко не з першої спроби.

Ще один яскравий приклад – створення Броварської ДЮСШ з ушу та єдиноборств. Коли ми ставили питання щодо її заснування, окремі депутати, відверто не висловлюючись «проти» просто провалювали голосування. Рішення також було ухвалено, але лише з третьої спроби. Сьогодні це – один з найкращих навчально-спортивних закладів міста. Щоденно його відвідують понад 500 наших дітей, юних спортсменів, які займаються на базі СК «Світлотехнік» 11-ма видами спорту.

Так само «з боєм» ми приймали рішення щодо отримання кредитування на добудову нової школи першого ступеню ЗОШ №10. Перманентна більшість вибрала для себе тактику не голосувати, тим самим блокуючи ухвалення ключового для броварчан рішення. На жаль, таких прикладів за останні п’ять років можу назвати багато.

Але найбільш прикрим для мене є те, що вже після таких скандальних та тяжких голосувань, до мене підходять депутати, котрі голосували «проти» та вибачаються. Мовляв, особисто вони, навпаки, підтримували те чи інше рішення, але мали вказівку «зверху» його не підтримувати, тож не могли ослухатись свого керівника.

Тож, якщо ви підтримуєте мене як міського голову та той вектор розвитку Броварської ОТГ, який презентувала наша команда, я закликаю вас також проголосувати за політичну партію «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» - №11 у виборчому бюлетені. Маючи підтримку депутатського корпусу ми зможемо реалізувати нашу програму по розбудові Броварської ОТГ. А в цій роботі я можу цілком покластись лише на свою Команду депутатів у міській раді.

Хочу зауважити для всіх - місцеві вибори, це не вибори політиків державного рівня. Голосуючи на місцевих виборах ми голосуємо в першу чергу «ЗА» теплі оселі, чисті вулиці, охайні парки та безпеку своїх дітей.

- Чому потрібно голосувати саме за «Команду Ігоря Сапожка – «Єдність»?

Я розумію, що у роботі можу покладатися лише на власну політичну силу. Тільки політична партія «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» – єдина справжня і головна команда Броварів. І я точно знаю, що кожен її представник зможе сповна виправдати висловлену до нього довіру виборців.

Так склалося, що багато мешканців нашого міста сьогодні навіть не здогадуються, хто саме є їхнім депутатом. Деякі броварчани жодного разу не бачили представника свого мікрорайону в міськраді та не знають, до кого звертатися зі своїми проблемами. Цю ситуацію потрібно терміново виправляти.

Потрібно розуміти, що депутат – це посередник між владою та громадою. І саме від того, чи буде він працювати задля інтересів громади, залежить комфорт броварчан. Я хочу, щоб броварчани зрозуміли: від того, наскільки відповідальним буде їхній депутат, наскільки він виправдовує своє звання, буде залежати те, чи зроблять ремонт у вашому дворі, чи збудують неподалік сквер та чи поставлять поруч дитячий або спортивний майданчик.

Так, представники моєї чинної фракції в міській раді, на відміну від багатьох інших депутатів, розуміють свою відповідальність. Вони постійно тримають зв'язок з мешканцями своїх округів, мають чимало виконаних проектів, ініційованих спільно з громадою. Вони цілком виправдовують довіру своїх виборців, адже справді докладають чимало зусиль для того, щоб покращити їхній добробут. І саме такої відкритості до населення та небайдужості до його проблем я вимагаю у кожного кандидата в депутати міськради від «Команди Ігоря Сапожка – «Єдність» на виборах 17 січня 2021.

Тож ще раз наголошую, якщо ви підтримуєте мене на посаду голови новоствореної Броварської об’єднаної територіальної громади – обов’язково підтримайте і мою політичну партію на виборах 17 січня. Сильному лідерові потрібна сильна Команда, і тільки єднаючи зусилля ми зможемо працювати над розвитком Броварів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ