БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Квітневий перерахунок пенсій: коли броварчани отримають підвищені виплати

Працюючим пенсіонерам з 1 квітня цього року проведуть перерахунок пенсій. Про це йдеться в ст. 42 Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне забезпечення».

Всього перерахунок соцвиплат проведуть для майже 600 тисяч українських пенсіонерів.

Збільшення пенсії визначається для кожного пенсіонера індивідуально в залежності від страхового стажу та заробітної плати (доходу), з якої нараховується пенсія.

Про нюанси перерахування, кому потрібно звертатися в пенсійний фонд особисто та коли броварчани отримають нові соціальні виплати детально розповіла начальник Броварського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Лідія Сенько.

«Пенсійний фонд щороку 1 квітня без додаткового звернення, проводить перерахунок пенсій тим особам, які на 1 березня поточного року набули право на проведення перерахунку. Тобто, застрахована особа після призначення чи перерахунку продовжила працювати.

Кожен наступний перерахунок проводиться не раніше, як через два роки після попереднього з урахуванням страхового стажу після призначення чи попереднього перерахунку пенсії. Якщо людина отримала право на перерахунок після 1 березня – їй необхідно звернутися особисто в Пенсійний фонд з паспортом та ідентифікаційним кодом», - пояснила Лідія Іванівна.

Слід такожврахувати, що у 2021 році процедура перерахунку пенсій дещо змінилася.

«Тепер, ми враховуємо, крім загального стажу, і розмір зарплати, якщо це вигідно для людини. Тобто, якщо розмір зарплати більший, чим той, щобув у перерахунку до цього, то це вплине на перерахунок та, відповідно, розмір пенсії. Коли ж заробітна плата залишилася незмінною – для перерахунку візьмемо тільки загальний стаж пенсіонера», - наголосила очільниця Броварського ПФ.

Також Лідія Сенько нагадала, що у зв’язку із зміною у законодавстві звітності підприємств та організацій, у квітні починається тільки перерахунок пенсій.

Перераховані пенсії працюючі пенсіонери Броварів отримають в травні, плюс – доплату за квітень.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ