БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

«Весняні» ремонти в Броварах

Зимові холоди поволі відступили, на зміну їм прийшла тепла весняна погода, а отже роботи з капітальних ремонтів житлового фонду та прибудинкових територій набирають обертів. Просто зараз у Броварах ремонтують дахи, проводять капітальні ремонти міжбудинкових проїздів, продовжують роботи над створенням нових місць для відпочинку містян. «Громадський ревізор» побував на кількох об’єктах, де вже ведуться роботи

Бульв. Незалежності, 21-21А

Цими днями триває капітальний ремонт міжбудинкового проїзду по бульвару Незалежності, 21-21А. Перші зміни тут почали відбуватись ще минулої осені, коли у дворі встановили новий воркаут-майданчик для занять спортом. Тоді неабияк раділа місцева дітвора, а зараз цей настрій передається і старшим мешканцям, адже двір стає набагато просторішим та комфортнішим.

remonty1

Сьогодні тут вже повністю вимощено пішохідні доріжки. Розпочинається озеленення території: у дворі вже висаджені молоді ялинки. Натомість, старі та трухляві дерева, на які скаржилися мешканці – зрізали. Згодом підрядники планують провести підсипку ґрунту та засіяти газони. Проїжджу та пішохідну зони розділили захисним огородженням – металевими стовпчиками.У планах – демонтаж незаконно встановлених погребівна прибудинковій території.

remonty2

Підрядники обіцяють завершити ремонтні роботи за даною адресою вже до кінця весни.

Бульв. Незалежності, 10Б

Ще один міжбудинковий проїзд, який капітально ремонтують, розташований на бульв. Незалежності, 10Б. Ремонт тут розпочали лише кілька тижнів тому, та вже встигли виконати чимало основних робіт, передбачений проектом.

Зокрема, у дворі облаштовують зручну пішохідну зону та підходи до під’їздів. Додалося декілька нових місць для паркування автомобілів за рахунок розширення зони асфальтування - чого особливо потребували місцеві мешканці. Крім того, підняли та встановили нові каналізаційні люки.

remonty3

 

«Ми раді, що про наш двір не забули та включили його до програми ремонтів. Ще кілька років тому ми побачили як чудово відремонтували двір на Незалежності, 6 та звернулись до місцевої влади, щоб і в нас було так само красиво. Радує також скверик, який зробили за нашим будинком. Раніше там були гаражі та збирались пияки, а зараз можна посидіти відпочити», - коментує пан Василь, місцевий мешканець.

«Алея кохання»

Також з квітня продовжилися роботи над будівництвом ІІ-ї черги пішохідного бульвару «Алея кохання», яка розташовується від скверу «Юність» до Церкви Трьох Святителів УГКЦ. Перша частина алеї вже завершена та милує око своєю красою сотням броварчан. Другу ж розпочали облаштовувати ще минулого року.

Згідно до проекту, територія пішохідної алеї передбачає сучасне освітлення, зручні пішохідні доріжки, місця для комфортного відпочинку, озеленення території та облаштування клумб. Для малюків мікрорайону буде доступний сучасний ігровий дитячий майданчик. За словами Оксани Семеник, заступниці начальника УБЖКГІТ, до кінця цього року реконструкція даної частини бульвару буде завершена.

Ремонти шатрових дахів

За інформацією Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, з початку весни у Броварах активно ремонтується і житловий фонд. Зокрема, у місті стартував капітальний ремонт шатрових дахів в районі Торгмаш.

remonty4

 

Сьогодні активно ремонтують шатрові дахи по вул. Воїнів Афганців 7-7А. На черзі – дахи по вул. Олега Онікієнка,75 та Олега Онікієнка,73А. Мешканці цих будинків вже чекають на завершення робіт та неабияк задоволені, адже така покрівля – це, в першу чергу, запорука тепла та сухості їхніх квартир.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ