КИЇВЩИНА ПРОСТИЛАСЯ З МИКОЛОЮ СЕМЕНЯКОЮ

Тема тижня
20:45 – Четвер, 30 червня 2016

28 червня у столиці на Майдані Незалежності відбулася церемонія прощання з депутатом Київської обласної ради VII скликання, ветераном-айдарівцем Миколою Семенякою, який раптово пішов з життя 27 червня. За попередніми даними причина смерті – серцевий напад. Йому було усього 48…

«Творча особистість» у галузі культури хто підкорив мистецький Олімп

14:48 – Четвер, 26 травня 2016

Без особливого пафосу, але щиро та тепло 19 травня у Броварській міській дитячій школі мистецтв вітали майбутню культурну еліту країни. Саме так, адже діти, які цього дня приймали вітання, безперечно, вже зробили помітний вклад у мистецьку скарбничку міста, а в майбутньому, хай і не кожен, але обов’язково прославить Бровари своїми успіхами на шляху до мистецького Олімпу.

«Троянда духовна» фестиваль, що єднає серця

14:38 – Четвер, 26 травня 2016

Атмосфера релігійної толерантності щороку навесні має своє матеріальне втілення. Фестиваль християнської творчості «Троянда духовна» – явище унікальне на теренах не тільки Київщини, а й держави загалом.

«Освітянський оскар» ЯК ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

14:17 – Четвер, 26 травня 2016

Свято інтелекту, гордості, таланту, освітянський Оскар – так ще називають довгоочікуваний броварсь­кий захід «Творча особистість», що 24 травня приймав кращих серед кращих.

ЩЕДРІ ОСВІТЯНСЬКІ ОБЖИНКИ: РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

01:52 – Четвер, 05 травня 2016

Добігає кінця черговий навчальний рік. Традиційно навесні підводяться підсумки та стають відомі імена найрозумніших старшокласників, які захищали честь міста на олімпіадах найвищого – Всеукраїнського рівня

КРАЩІ СЕРЕД КРАЩИХ БРОВАРСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ВІДЗНАЧИЛИ В УКРАЇНІ

09:43 – Четвер, 14 квітня 2016

І знову броварські спортсмени в центрі уваги. Ніякої політики, ніяких зрад. Лише перемоги!

Юна броварчанка підкорює столичні вершини

08:41 – Четвер, 13 серпня 2015

У свої 12 років Дарина Сорокіна – справжня зірка та призер багатьох вітчизняних і міжнародних пісенних конкурсів.

Талановитий музикант-переселенець завойовує серця броварчан

10:36 – Четвер, 11 червня 2015

Майже щовечора коридорами першої загальноосвітньої школи лунає чарівна музика. Тут навчається талановитий молодий баяніст Микита Галушко. «Громадський ревізор» не зміг пройти повз чудову мелодію. Тому ми побували на репетиції та поспілкувалися з мамою, вчителькою і самим музикантом.

ЖИТТЯ ПІСЛЯ ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ ЯК БРОВАРИ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО СВОЇХ ГЕРОЇВ?

06:25 – Четвер, 07 травня 2015

Десятки тисяч мобілізованих українців нині перебувають в зоні бойових дій, де щодня ризикують власним життям. Їх називають героями, захисниками Вітчизни. Та чи не обмежиться їх визнання лише гучними словами з боку держави? «Громадський ревізор» довідався, як віддячують захисникам у Броварах.

БРОВАРЧАНКИ ЗАВОЮВАЛИ ТУМАННИЙ АЛЬБІОН

10:22 – Четвер, 16 квітня 2015

Сестри‑близнючки, 20‑річні Анна та Софія Купрієнко, народилися у Броварах. Закінчили ЗОШ №9 та броварську школу мистецтв. Про те, що займатимуться творчістю у Великій Британії, й не думали. Аня готувалася до вступу до КПІ, а Софія до Київського інституту імені Глієра. Втім, цим планам не судилося втілитися в життя. Після закінчення школи вони переїхали до Великої Британії. Вже два роки живуть у Лондоні, де створили гурт «Bloom Twins». Як моделі, вони позують для європейських глянців, навіть знялися в модному журналі Vogue. При цьому в Україні про дівчат майже не знають.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ