КИЇВЩИНА ПРОСТИЛАСЯ З МИКОЛОЮ СЕМЕНЯКОЮ

Тема тижня
20:45 – Четвер, 30 червня 2016

28 червня у столиці на Майдані Незалежності відбулася церемонія прощання з депутатом Київської обласної ради VII скликання, ветераном-айдарівцем Миколою Семенякою, який раптово пішов з життя 27 червня. За попередніми даними причина смерті – серцевий напад. Йому було усього 48…

«Творча особистість» у галузі культури хто підкорив мистецький Олімп

14:48 – Четвер, 26 травня 2016

Без особливого пафосу, але щиро та тепло 19 травня у Броварській міській дитячій школі мистецтв вітали майбутню культурну еліту країни. Саме так, адже діти, які цього дня приймали вітання, безперечно, вже зробили помітний вклад у мистецьку скарбничку міста, а в майбутньому, хай і не кожен, але обов’язково прославить Бровари своїми успіхами на шляху до мистецького Олімпу.

«Троянда духовна» фестиваль, що єднає серця

14:38 – Четвер, 26 травня 2016

Атмосфера релігійної толерантності щороку навесні має своє матеріальне втілення. Фестиваль християнської творчості «Троянда духовна» – явище унікальне на теренах не тільки Київщини, а й держави загалом.

«Освітянський оскар» ЯК ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

14:17 – Четвер, 26 травня 2016

Свято інтелекту, гордості, таланту, освітянський Оскар – так ще називають довгоочікуваний броварсь­кий захід «Творча особистість», що 24 травня приймав кращих серед кращих.

ЩЕДРІ ОСВІТЯНСЬКІ ОБЖИНКИ: РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

01:52 – Четвер, 05 травня 2016

Добігає кінця черговий навчальний рік. Традиційно навесні підводяться підсумки та стають відомі імена найрозумніших старшокласників, які захищали честь міста на олімпіадах найвищого – Всеукраїнського рівня

КРАЩІ СЕРЕД КРАЩИХ БРОВАРСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ВІДЗНАЧИЛИ В УКРАЇНІ

09:43 – Четвер, 14 квітня 2016

І знову броварські спортсмени в центрі уваги. Ніякої політики, ніяких зрад. Лише перемоги!

ЖИТТЯ ПІСЛЯ ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ ЯК БРОВАРИ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО СВОЇХ ГЕРОЇВ?

06:25 – Четвер, 07 травня 2015

Десятки тисяч мобілізованих українців нині перебувають в зоні бойових дій, де щодня ризикують власним життям. Їх називають героями, захисниками Вітчизни. Та чи не обмежиться їх визнання лише гучними словами з боку держави? «Громадський ревізор» довідався, як віддячують захисникам у Броварах.

«Повернутися живим» подорожні нотатки зі Сходу країни.Частина 1

09:29 – П’ятниця, 27 лютого 2015

У минулому номері ми писали про мужню романтику волонтерства. Про хоробрих хлопців та дівчат, якіза покликом серця їдуть у саме пекло, аби підтримати захисників нашої вітчизни. Цього разу ми вирішили описати, наскільки важко їм це дається. Тяжкі будні волонтерів на власній шкурі відчув «Громадський ревізор». 

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ