Увійти Зареєструватися

Вхід до вашого акаунту

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля позначені (*) треба заповнити.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
Email *
Підтвердити email *
Капча *
Reload Captcha

КИЇВЩИНА ПРОСТИЛАСЯ З МИКОЛОЮ СЕМЕНЯКОЮ

28 червня у столиці на Майдані Незалежності відбулася церемонія прощання з депутатом Київської обласної ради VII скликання, ветераном-айдарівцем Миколою Семенякою, який раптово пішов з життя 27 червня. За попередніми даними причина смерті – серцевий напад. Йому було усього 48…

«Творча особистість» у галузі культури хто підкорив мистецький Олімп

Без особливого пафосу, але щиро та тепло 19 травня у Броварській міській дитячій школі мистецтв вітали майбутню культурну еліту країни. Саме так, адже діти, які цього дня приймали вітання, безперечно, вже зробили помітний вклад у мистецьку скарбничку міста, а в майбутньому, хай і не кожен, але обов’язково прославить Бровари своїми успіхами на шляху до мистецького Олімпу.

«Троянда духовна» фестиваль, що єднає серця

Атмосфера релігійної толерантності щороку навесні має своє матеріальне втілення. Фестиваль християнської творчості «Троянда духовна» – явище унікальне на теренах не тільки Київщини, а й держави загалом.

«Освітянський оскар» ЯК ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Свято інтелекту, гордості, таланту, освітянський Оскар – так ще називають довгоочікуваний броварсь­кий захід «Творча особистість», що 24 травня приймав кращих серед кращих.

ЩЕДРІ ОСВІТЯНСЬКІ ОБЖИНКИ: РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

Добігає кінця черговий навчальний рік. Традиційно навесні підводяться підсумки та стають відомі імена найрозумніших старшокласників, які захищали честь міста на олімпіадах найвищого – Всеукраїнського рівня

КРАЩІ СЕРЕД КРАЩИХ БРОВАРСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ВІДЗНАЧИЛИ В УКРАЇНІ

І знову броварські спортсмени в центрі уваги. Ніякої політики, ніяких зрад. Лише перемоги!

Юна броварчанка підкорює столичні вершини

У свої 12 років Дарина Сорокіна – справжня зірка та призер багатьох вітчизняних і міжнародних пісенних конкурсів.

Талановитий музикант-переселенець завойовує серця броварчан

Майже щовечора коридорами першої загальноосвітньої школи лунає чарівна музика. Тут навчається талановитий молодий баяніст Микита Галушко. «Громадський ревізор» не зміг пройти повз чудову мелодію. Тому ми побували на репетиції та поспілкувалися з мамою, вчителькою і самим музикантом.

ЖИТТЯ ПІСЛЯ ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ ЯК БРОВАРИ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО СВОЇХ ГЕРОЇВ?

Десятки тисяч мобілізованих українців нині перебувають в зоні бойових дій, де щодня ризикують власним життям. Їх називають героями, захисниками Вітчизни. Та чи не обмежиться їх визнання лише гучними словами з боку держави? «Громадський ревізор» довідався, як віддячують захисникам у Броварах.

БРОВАРЧАНКИ ЗАВОЮВАЛИ ТУМАННИЙ АЛЬБІОН

Сестри‑близнючки, 20‑річні Анна та Софія Купрієнко, народилися у Броварах. Закінчили ЗОШ №9 та броварську школу мистецтв. Про те, що займатимуться творчістю у Великій Британії, й не думали. Аня готувалася до вступу до КПІ, а Софія до Київського інституту імені Глієра. Втім, цим планам не судилося втілитися в життя. Після закінчення школи вони переїхали до Великої Британії. Вже два роки живуть у Лондоні, де створили гурт «Bloom Twins». Як моделі, вони позують для європейських глянців, навіть знялися в модному журналі Vogue. При цьому в Україні про дівчат майже не знають.

Середа, 14 червня 2017, 16:52
Вівторок, 13 червня 2017, 11:47
Вівторок, 06 червня 2017, 16:34
П'ятниця, 02 червня 2017, 14:33
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:51
Вівторок, 30 травня 2017, 17:11
П'ятниця, 26 травня 2017, 16:10
Середа, 24 травня 2017, 15:51

banner swiming

Розсилка новин