Увага водіям! Перекриття руху транспорту по бульвару Незалежності

08:11 – Середа, 17 квітня 2019

У суботу, 20 квітня, у центрі міста на бульв. Незалежності буде проходити ярмарок.

В Україні будуватимуть перехоплюючі автостоянки

08:41 – Вівторок, 16 квітня 2019

З 1 липня у великих містах України почнуть облаштовувати перехоплюючи автостоянки, про що у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

Центр зайнятості запрошує броварчан на Ярмарок професій

12:22 – Понеділок, 15 квітня 2019

У четвер, 18 квітня, Броварський міськрайонний центр зайнятості запрошує усіх шукачів роботи, роботодавців та учнів випускних класів взяти участь у весняному Ярмарку вакансій та Ярмарку професій для випускників загальноосвітніх шкіл міста та району.

Доступні ліки по електронному рецепту будуть доступними лише у двох аптеках міста

11:41 – Понеділок, 15 квітня 2019

З 15 квітня у Броварах запрацювала система електронного рецепту.

«Липові» довідки про щеплення стали причиною нового спалаху кору у Броварах

08:57 – Понеділок, 15 квітня 2019

За минулий тиждень у місті було зафіксовано 36 випадків кору, про що у понеділок, 15 квітня, під час оперативної наради повідомила завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног.

Благоустрій міста 2019: зміни від управління житлово-комунального господарства

13:22 – П’ятниця, 12 квітня 2019

11 квітня на 54-й позачерговій сесії депутати затвердили внесення змін до програми будівництва, капітального ремонту та утримання об′єктів житлового фонду.

Первинна медицина: що змінилося для пацієнта з 1 квітня

12:25 – Середа, 10 квітня 2019

В Україні досі триває реформування системи охорони здоров’я і з 1 квітня пацієнтів чекають певні новації. Зокрема, ті особи, які користуються урядовою програмою «Доступні ліки», можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми лише за електронним рецептом і лише у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у нього підписана декларація

В Україні зросла допомога багатодітним сім’ям

11:56 – Середа, 10 квітня 2019

З 1 квітня Урядом запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Основна мета – покращення матеріального стану таких сімей та створення належних умов для виховання дітей

Юні чиновники: Як броварська молодь стажувалась у міській раді

11:41 – Середа, 10 квітня 2019

Вже третій рік поспіль у рамках угоди про співпрацю між Броварською міської радою та Радою дітей та учнівсь­кої молоді міста у період з 25 по 29 березня наші броварські учні проходили стажування у відділах та управліннях виконкому. Тож доки однокласники відпочивали на канікулах у бабусі в селі, або ж подорожували за кордоном, активна молодь нашого міста приміряла на себе роль справжніх держслужбовців.

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ