Гнат Данилевич: «Програмування – основа для майбутнього»

13:20 – П’ятниця, 06 грудня 2019

Про Академію професій майбутнього у Броварах, яка готує програмістів та блогерів нового покоління, ми нещодавно писали. А нині «Громадський Ревізор» зустрівся з одним із вчителів закладу, аби дізнатись хто «кує та гартує» юні кадри. Знайомтесь, Гнат Данилевич – програміст, вчитель курсу з основ програмування.

«Повір у себе» і все стане можливим!

08:15 – П’ятниця, 06 грудня 2019

29 листопада на великій сцені МКЦ «Прометей» відбувся щорічний фестиваль талантів дітей з особливими потребами. Захід приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

За боржників зі сплати «комуналки» взялись всерйоз

15:14 – Четвер, 05 грудня 2019

Сьогодні міський голова Ігор Сапожко провів спільну нараду з виконавчою службою, юридичним управлінням, директорами ЖЕК-ів та КП «Броваритепловодоенергія» з приводу стягнення заборгованостей по комунальних послугах зі злісних неплатників.

«Безпечному місту» у наступні три роки бути!

15:22 – Вівторок, 03 грудня 2019

На сьогоднішньому засіданні виконкому начальник Управління БЖКГІТ, Світлана Рєшетова, представляла до розгляду Програму «Безпечне місто 2020-2023». Її управління є ініціатором розроблення та відповідальні за впровадження даної програми у Броварах. Нагадаємо, що така програма вже працювала в місті у 2017-2019 роках для забезпечення громадської безпеки, запобіганню терактів і т.п. Вона передбачала встановлення відеоспостереження у громадських місцях та стратегічно важливих об’єктах, встановлення датчиків сповіщення та розпізнавання облич, встановлення камер спостереження на дорогах для забезпечення порядку дорожнього руху і т.д.

Програма реалізувалась протягом трьох років у місті, як результат її роботи на сьогодні маємо відеоспостереження та системи пожежної сигналізації у ряді дошкільних і загальноосвітніх закладів, встановлені камери спостереження на ключових перехрестях і дорогах міста, датчики з розпізнаванням облич й відеокамери розміщені в парку, на центральній площі міста.

Світлана Рєшетова доповідала про те, що є сенс продовжувати працювати у цьому напрямку. Багато об’єктів її управління будує, ремонтує, відновновлює, хочеться зберегти для броварчан цю новостворену красу, і звичайно, забезпечити безпеку мешканцям міста. До об’єктів під відеоспостереження планують включити Парк Шевченка, Парк Приозерний, Алею Кохання, додати камер у парку «Перемога», адже він величезний і ще не всі райони охоплені. Загалом на реалізацію Програми в наступні три роки заплановано витратити з місцевого бюджету 6 млн.грн.

Як зазначив міський голова Ігор Сапожко: «Програма у місті сьогодні працює, ефект від неї досить відчутний. Вона допомагає контролювати порядок у місті та оберігати від вандалізму те, що вже зроблено й відремонтовано.» Виконавчий комітет погодив Програму «Безпечне місто 2020-2023», тож наступні три роки чекаємо спокійнішого та безпечнішого життя у Броварах.

Планували – веселились, а будувати будемо? – сесія БМР про реалізацію проектів доріг

17:03 – П’ятниця, 29 листопада 2019

65-та сесія Броварської міської ради розпочалась з виступу депутату обласної ради Олега Іваненка з яким прийшли мешканці вулиці Княжицька. Разом вони звертались до міських депутатів і просили взяти під контроль ремонт вулиць міста, які особливо гостро його потребують.

Гроші «на старт». Депутати погодили фінансово підтримати нову стоматологію

16:44 – П’ятниця, 29 листопада 2019

Нове комунальне некомерційне підприємство «Броварська стоматологічна поліклініка» звернулось на 65-їй сесії міськради по допомогу. Для запуску роботи їм необхідні кошти на виплату зарплати працівникам, купівлю деякого обладнання та медикаментів, касових апаратів і ноутбуків для роботи.

Всі зміни до детальних планів – після затвердження Генплану міста.

16:16 – П’ятниця, 29 листопада 2019

Управління містобудування та архітектури подали на розгляд 65-тої сесії БМР чергові зміни до детального плану території. Цього разу розглядався VІ житловий мікрорайон та можливість нової багатоквартирної забудови на ділянці обмеженій вулицями Михайла Дубовика, Осипова та вулицею Проектна.

Конкурс «Іграшка твого міста 2020»

07:26 – Четвер, 28 листопада 2019

Надзвичайний резонанс зробив серед дітлахів Броварів конкурс «Іграшка твого міста 2020». І то не дивно, адже не щодня твоїм малюнкам дають можливість «зійти» з аркушу паперу та стати прототипом для новорічної іграшки! Подробиці про цей конкурс, півфіналістів та відкриття нових дитячих талантів міста, читайте у нашому матеріалі.

БУДІВЕЛЬНИК знов у грі

12:51 – Вівторок, 26 листопада 2019

22 та 23 листопада у Броварах відбулись ігри вищої ліги з гандболу серед чоловіків. На полі Броварського вищого училища фізкультури наша команда «БВУФК – БУДІВЕЛЬНИК» зустрічалась із «Динамо-Полтава».

Найбільш популярні

П’ятниця, 06 грудня 2019, 10:15
Вівторок, 26 листопада 2019, 14:51
Середа, 20 листопада 2019, 10:25
П’ятниця, 08 листопада 2019, 09:23

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ