«Міні-міс Бровари» повертається!

11:50 – П’ятниця, 18 серпня 2017

Протягом понад 10 років на День міста у Броварах проводилися загальноміські конкурси «Міс Бровари» та «Міні-міс Бровари». Якщо у першому – дорослому – конкурсі конкурсантки намагалися вразити поважне журі красою та інтелектом, то маленькі принци та принцески – учасники міні-версії конкурсу краси – завойовували серця глядачів та суддів дитячою безпосередністю та мистецькими талантами. Обидва конкурси мали своїх прихильників. Однак, з плином часу у проведенні цих заходів було взято паузу і деякий час про такі конкурси не було чути.

На День Незалежності у Броварах буде весело

08:58 – Середа, 16 серпня 2017

Цьогоріч святкування Дня Незалежності України у Броварах продовжуватиметься аж чотири дні. Саме стільки вихідних очікує на українців.

Бровари-Такома : початок дружби та співробітництва

10:39 – Понеділок, 14 серпня 2017

Під час оперативної наради 14 серпня міський голова Ігор Сапожко коротко проінформував про результати ділового візиту делегації міста Бровари до Сполучених Штатів Америки.

«Амуссон» встановив перший підземний сміттєзбірник

09:45 – Неділя, 13 серпня 2017

Компанія «Амуссон-Київ» - новий перевізник ТПВ, що з 1 серпня працює у Броварах, розпочав реалізацію своєї інвестиційної програми.

«Біометрику» можна отримати за електронною чергою

11:32 – П’ятниця, 11 серпня 2017

З 11 червня Україна отримала безвізовий режим. Ця справді непересічна подія викликала справжній ажіотаж у міграційній службі. Чи не кожен українець намагається якомога скоріше зробити собі та дітям біометричний паспорт, аби безперешкодно подорожувати Європою. І потік бажаючих аж ніяк не став меншим.

Броварські спортсмени ще раз довели, що найкращі

11:28 – П’ятниця, 11 серпня 2017

Цього разу – на чемпіонаті Київщини з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи, що проходив 5 та 6 серпня в приміщенні легкоатлетичного манежу Київської обласної Школи Вищої спортивної майстерності у Броварах. Змагалися понад 70 спортсменів з Боярки, Борисполя, Білої Церкви, Ніжина, Києва та, звичайно ж, Броварів.

Бювет у парку Перемоги знову працює

10:18 – Четвер, 10 серпня 2017

Кількість городян, які використовують бюветну воду постійно зростає. І коли найближчий «постачальник» безкоштовної , однак якісної води виходить з ладу, з нетерпінням чекають відновлення його функціонування. Так сталося і з бюветом у парку Перемоги.

Бровари – «найпрозоріші» серед міст Київщини

07:34 – Понеділок, 07 серпня 2017

У червні поточного року ГО «ТransparentcitiesInternatinal» було проведено рейтинг прозорості ста найбільших міст України, серед яких і місто Бровари.

Театр починається…з обговорення

12:26 – Вівторок, 01 серпня 2017

Початок серпня ознаменується важливою подією для тих мешканців нашого міста, хто не тільки переймається розвитком культури, але й має цікаві ідеї щодо створення у Броварах повноцінного постійно діючого театру.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ