Ранкова нарада в БМР: готові чи неготові Бровари до опалювального сезону?!

13:32 – Вівторок, 15 жовтня 2019

Сьогодні на оперативній нараді в БМР головною темою для обговорення була підготовка міста до опалювального сезону. Ще в травні для цієї справи було створено спеціальний Штаб з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 рр., і на ранковій нараді мер міста, Ігор Сапожко, висловлював незадоволення його роботою, адже документи які вони прийняли, не завжди мали підґрунтя. «Штаб, який просто приймає довідки, як статист, мені не потрібен. Вам ЖЕК-и дали інформацію, що вони підготовані до опалювального сезону, а в під’їздах будинків немає вікон!» - заявив на нараді Ігор Сапожко, коментуючи підписані ЖЕК-ами Акти 100%-ої готовності до початку опалювального сезону.

Хто готовий до змін, той платить менше

13:06 – П’ятниця, 11 жовтня 2019

Вчора у ТЦ «Термінал» відбувся семінар з енергоефективності на тему: «Можливості термореновації багатоквартирних будинків» за підтримки Фонду енергоефективності та Броварської міської ради. Цей захід зібрав не лише броварчан, але й активну спільноту зі всієї Київської області. Чому? Причин декілька.  По-перше, зміни у житлово-комунальному законодавстві України відкрили нові можливості, в тому числі по створенню ОСББ. По-друге, постійно зростаючі тарифи на комунальні послуги сьогодні гостро ставлять питання економії для споживачів. По-третє, існує глобальна проблема – збереження енергоресурсів та екології планети, і весь цивілізований світ сьогодні скеровує свої сили у цьому напрямку. Власне, тепер приєдналось до цієї акції і наше місто, про що свідчить підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом енергоефективності та Броварською міською радою. Цей меморандум підписали на початку заходу в конференц-холі ТЦ «Термінал».

Вакцинація від сказу. З турботою про братів наших менших

14:08 – Вівторок, 08 жовтня 2019

Вчора та сьогодні по місту проходить безкоштовна вакцинація домашніх тварин від сказу. Послуги надаються Броварською районною державною лікарнею ветеринарної медицини для всіх бажаючих вакцинувати своїх улюблених чотирилапих вихованців.

Спортивне свято в Броварах

13:41 – Вівторок, 08 жовтня 2019

12 жовтня в м.Бровари під керівництвом управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації пройде відкритий чемпіонат Київської області з лижоролерів серед юнаків та дівчат. Даний чемпіонат організовується в рамках загальної та спеціальної фізичної підготовки серед лижників й має на меті виявити найсильніших спортсменів для формування збірної команди області.

Коли в Броварах з’являться нові школи

12:18 – П’ятниця, 04 жовтня 2019

Гостра тема, яка турбує громаду м. Броварів останні роки, питання будівництва нових шкіл. Наразі готовий проект та тривають роботи з будівництва школи молодшої ланки на 960 учнів, яка стане частиною школи №10. Договір на виконання будівельно-монтажних робіт підписано між Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради та ТОВ «ХОЗХІМСЕРВІС» у травні 2019 року. Кошторисна вартість об’єкта – 130 мільйонів гривень.

Підсумки Громадського бюджету

13:53 – Четвер, 03 жовтня 2019

27 вересня завершився етап голосування за проекти Громадського бюджету, і сьогодні в міській раді відбулось засідання Координаційної ради, на якому підбивали підсумків конкурсу, проводили підрахунок голосів та визначення переможців. Нагадаємо, що голосування проходило паралельно в он-лайн режимі на веб-ресурсі, та в офісі Центру обслуговування «Прозорий офіс», шляхом заповнення анкет за проекти у категоріях «великі» та «малі».

Свято освіти у Броварах

06:09 – Четвер, 03 жовтня 2019

Напередодні Дня працівника освіти у Броварському палаці творчості дітей та юнацтва відбулось свято для освітян міста. Заслуженими нагородами відзначали найкращих з кращих. Присутніх у залі вчителів, вихователів, керівників гуртків та директорів освітніх закладів привітала заступник міського голови Лариса Виноградова та керуючий справами міськвиконкому Костянтин Кузнецов. Зі сцени ПТДЮ вони вручили Подяки міського голови за високий професійний рівень, впровадження сучасних методів навчання і виховання дітей, високу педагогічну майстерність.

Міський центр реабілітації планує розширення та добудову басейну

12:03 – Вівторок, 01 жовтня 2019

Сьогодні міськвиконком одноголосно підтримав проект Рішення про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Реконструкція частини будівлі, з прибудовою басейну оздоровчого призначення, по вул.Гагаріна, 8-А». Проект подавав на розгляд Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Коротко про нього доповідав директор, Валерій Іваненко:

Діти «у фокусі» - новини тижня

14:04 – Понеділок, 30 вересня 2019

У Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 27 вересня провели семінар-тренінг «Підліток у фокусі» з метою ознайомлення соціальних педагогів, сімейних лікарів, спеціалістів кабінету довіри, з методами роботи з сучасною молоддю. В рамках тренінгу присутніх інформували про нові хімічні препарати, які вживають підлітки, та реакцією на дані продукти. На жаль, сьогодні деякі з таких препаратів легалізовано і є офіційно доступними в аптеках. Тож спеціалістам необхідно бути готовим до роботи з наслідками вживання цих препаратів, щоб розуміти як допомогти молоді у кризовому стані.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ