Доступні ліки: що змінилось та де придбати

14:22 – Середа, 12 грудня 2018

Урядова програма «Доступні ліки» почала діяти в Україні ще з квітня 2017 року. Це програма, яка передбачає повне або часткове відшкодування ціни на лікарські препарати для людей з:

«DC Comics» проти «Marvel» та Український фільм: прем’єри кіно цього тижня

12:46 – Середа, 12 грудня 2018

Четвер 12 грудня у Броварському кінотеатрі «Баттерфляй» дуже потішить любителів коміксів та супергеройського кіно, а також «прийдеться до смаку» українським кіноманам. Отож, ми маємо одну новинку від «DC Comics», одну від «Marvel» і одну від вітчизняного виробника. Тому давайте розберем детальніше кожну новинку.

Відеоспостереженню у Броварських школах бути!

11:35 – Середа, 12 грудня 2018

Ще на початку цього місяця ми писали про електрону петицію Олексія Усатенка на сайті Броварської міської ради про «Встановлення відеоспостереження в школах м. Бровари». Завдяки небайдужим бровар чанам необхідну кількість голосів все ж зібрали.

У пошуках таємничого броварського Миколая

14:52 – Понеділок, 10 грудня 2018

Днями наші журналісти завітали у гості на Фабрику Святого Миколая, яка базується у Броварському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Ще тиждень тому (а як з’ясувалося пізніше, все через переїзд центру) прилавки цієї фабрики були пусті, натомість зараз там можна побачити і солодощі, і іграшки, і канцелярію для малечі.

Розробка нових міських маршрутів у Броварах: перший крок уже зроблено

14:35 – Понеділок, 10 грудня 2018

7 грудня у Броварах за ініціативи міських чиновників відбулась нарада щодо оптимізації існуючих та розробки нових міських маршрутів громадського транспорту. На зустріч запросили спеціаліста в даній сфері – Віталія Бойка, інженера з транспорту компанії «А+S».

Маленькі художники Броварів: виставка робіт «ArtPrizma»

14:04 – Понеділок, 10 грудня 2018

7 грудня 2018 року у Броварському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки робіт художньої студії «ArtPrizma».

У спортсменів свій Миколайчик: анонси спортивних заходів у Броварах

11:52 – Понеділок, 10 грудня 2018

До початку новорічно-різдвяних свят лишаються лічені дні і, ясна річ, такі святкування жодним чином не можуть обійти наших броварських спортсменів, які підготували велику кількість спортивно-масових заходів.

З Україною в серці та з перемогою в руках: у Броварах визначили переможців фестивалю-конкурсу

14:30 – П’ятниця, 07 грудня 2018

Вже другий рік поспіль святкування Дня Збройних сил України у нашому місті супроводжується дитячо-юнацьким фестивалем «З Україною в серці».

МРТ у Броварах : нові можливості та точне діагностування

14:04 – П’ятниця, 07 грудня 2018

З понеділка, 3 грудня, у нашій Броварській лікарні окрім КТ (комп’ютерної томографії) стало можливим пройти і обстеження МРТ (магнітно-резонансного томографа).

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ