У Броварах встановлять нові ліфти: де та коли

16:11 – П’ятниця, 24 січня 2020

Ні для кого не секрет, що 50% ліфтів у Броварах вичерпали свій гарантійний експлуатаційний термін, який складає 25 років. Які заходи приймають чиновники, аби продовжити строк служби ліфтового господарства і забезпечити безпеку броварчан, дізнавався «ГР».

У Броварах зафіксовано грип А

13:57 – П’ятниця, 24 січня 2020

Керівник КП «Броварська багататопрофільна клінічна лікарня» Валентин Багнюк повідомляє, що починаючи з минулого тижня у лікарні зафіксована велика кількість амбулаторних звернень, особливо багато скарг пов’язано із запаленнями дихальних шляхів та органів. За тиждень зроблено більше 400 рентгенівських знімків легень. За результатами клінічних обстеженнь, у кількох хворих було виявлено грип типу А.

Громада погодила зонінг Броварів

13:30 – П’ятниця, 24 січня 2020

23 січня в залі засідань виконавчого комітету відбулись громадські слухання з обговорення плану зонування території міста в частині звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту. Що означає для громади прийняття даного документу в матеріалі «ГР».

Повітря в Броварах під екологічним контролем?

12:52 – П’ятниця, 24 січня 2020

Сьогодні у Броварах працює три станції автоматичного контролю за станом забруднення атмосферного повітря, у планах цього року – підключення ще 7-ми установок. Як тестують роботу нового обладнання, де можна побачити результати вимірювань, які складності виникають при реалізації проекту – про це та багато іншого «Громадському ревізору» розповів головний еколог міста Юрій Жимайлов

Три роки судових тяжб і гуртожиток у власності міста

11:19 – П’ятниця, 24 січня 2020

Про історію з гуртожитком «Броварського заводу пластмас» по бульв. Незалежності, 3-Б ми детально розповідали читачам у черговому випуску«ГР» № 26 (64) від 7 липня 2016 року.

Демонтаж погребів та гаражів продовжується

14:05 – Четвер, 23 січня 2020

У березні готується демонтаж 207 погребів та 8 гаражів по вул.М.Лагунової, 10 та бул.Незалежності, 9а.

Сила в єдності!

13:48 – Середа, 22 січня 2020

Сьогодні, 22 січня, вся Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Маршрутний лист ремонтів в місті: дізнайтесь, що заплановано за вашою адресою

07:03 – Середа, 22 січня 2020

Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту підготувало на розгляд виконавчого комітету узагальнений перелік робіт з будівництва та капітального ремонту, які заплановані в місті на 2020 рік.

Безкоштовний тренінг сімейного психолога у Броварах

15:05 – Вівторок, 21 січня 2020

Сучасна сім'я - це маленька організація, яка часто не відповідає ідеальним картинкам. Сучасні сім'ї постійно зіштовхуються з різноманітними труднощами, кризами, негараздами, що неминуче позначаються на внутрішній атмосфері, особливо на психологічному стані дітей. Часто ми розгублені, розчавлені безперервним потоком побутових та інших негараздів. Хочеться розірвати замкнуте коло, поговорити з фахівцем, почути відповіді на наболілі запитання, прийняти добру пораду.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ