БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.71

Засніжені Бровари: комунальна техніка вийшла на вулиці міста

11:06 – Четвер, 28 січня 2021
28 cічня погодні умови у нашому місті дещо погіршилися, а вулиці Броварів присипало снігом. На боротьбу з наслідками негоди вже вийшла комунальна техніка, яка займається розчищенням снігу як на дорогах, так і на міжбудинкових проїздах міста.

Підтримка громадських організацій у 2021 році

07:33 – Четвер, 28 січня 2021
Громадські організації – це об'єднання громадян, які створюються для реалізації спільних інтересів (культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо). ГО створюються без мети отримання прибутку. За своєю суттю та призначенням будь-яке суспільне об’єднання є некомерційним, що не орієнтоване в першу чергу на прибуток, а функціонує для зовсім інших цілей.

«Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо…»: нова виставка малюнків від Відділу культури

09:27 – Середа, 27 січня 2021
Відділ культури Броварської міської ради запрошує юних художників віком від 6 до 17 років узяти участь у виставці малюнків «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо…»

Програма будівництва і ремонтів 2021 року оновлена. Додано об’єкти Требухова і Княжич

08:59 – Середа, 27 січня 2021
На засіданні виконавчого комітету 26 січня затвердили оновлений перелік об’єктів, що підлягають будівництву, реконструкції та капітальному ремонту в 2021 році, згідно загальноміської Програми. На затвердження виконкому його подала начальник Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Світлана Решетова. За її словами, основні зміни у новій редакції переліку об’єктів пов’язані з включенням у нього об’єктів громад Требухова та Княжич.

Фотовиставка «Феї і Лицарі» у Прометеї

08:16 – Середа, 27 січня 2021
29 січня в МКЦ «Прометей» відкриється мистецька фотоекспозиція під назвою «Феї і Лицарі». Виставка буде представлена у 13-ти банерах , на яких зображені броварські воїни-ветерани АТО (ООС) з особливими дівчатками (діти з інвалідністю).

Якою буде ціна на харчування дітей в школах та садочках в Броварах?

15:11 – Вівторок, 26 січня 2021
26 січня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто питання про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти. Згідно рішення була встановлена вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти, яка розраховується відповідно до затверджених норм, та становить 53,98 грн/день для дітей ясельної групи (до 3 років) та 80,73 грн./день для дітей віком від 3 до 7 років (садової групи).

Медичні новини: коронавірус в Броварах збавляє обертів

10:24 – Вівторок, 26 січня 2021
Статистика захворюваності на коронавірус, на щастя, покращується в усій Україні. Ця ж тенденція останнім часом спостерігається й у Броварах, де значно знизилася кількість людей, у яких діагностовано цю хворобу. До того ж, у місті спостерігається зниження кількості пацієнтів, хворих на ГРВІ.

Соціальні виплати. Які зміни очікуються у 2021 році?

12:26 – Понеділок, 25 січня 2021
У 2021 році уряд планує підвищити соціальні виплати для сімей з дітьми. В зв’язку з підвищенням мінімального прожиткового мінімуму, яке буде впроваджуватись у декілька етапів, автоматично будуть підвищуватись соціальні виплати на дітей.

Броварські школярі повернулися до навчання у звичному режимі

11:25 – Понеділок, 25 січня 2021
Сьогодні, 25 січня, в Україні офіційно завершився локдаун. Це означає, що дистанційне навчання у школах добігло кінця і учні повернулися до навчання у звичному режимі.

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ