БРОВАРИ +28
НБУ USD 26.95

Підтоплення в місті на вулиці Фельдмана: як вирішується питання?

13:43 – П’ятниця, 10 липня 2020
Наприкінці весни, коли в Броварах відгриміли численні зливи, про себе вкотре нагадала проблема підтоплення вулиць. Чи не найбільше постраждали мешканці вулиць Фельдмана, Ялинкової, Зіркової та Кобилянської, де місцеве озеро не впоралось з потоком дощових вод та вийшло з берегів. Про те, як міська влада вирішує таке важливе для місцевих жителів питання з підтопленням, розповідає «Громадський ревізор».

Місто продовжує осучаснювати вулиці у районі Торгмашу

13:31 – П’ятниця, 10 липня 2020
Торгмаш – чи не найстарший район у Броварах. Будинки, що тут знаходяться, побудували майже 40, а то і 50 років тому назад. В деяких необхідно замінити вікна, зробити поблизу нові тротуари та облаштувати пішохідні доріжки. Як відбувається цей процес і що вже встигло зробити місто в цьому районі – «Громадському Ревізору» розповіла депутат команди Ігоря Сапожка «Єдність» Людмила Темченко.

Грушевського,19 vs Грушевського,21: конфлікт за сміттєвий майданчик завершився?

13:00 – П’ятниця, 10 липня 2020
Про своєрідну «війну за сміття», яка вже кілька років точиться між мешканцями 19 та 21 будинків по вулиці Грушевського так чи інакше чули багато броварчан. Після того, як місцеві розділилися на окремі ОСББ, вони все ніяк не могли знайти оптимального місця для прилаштування своїх сміттєвих майданчиків. Розміщення, яке влаштовувало мешканців одного будинку, викликало різке невдоволення інших, бо ж часто «чуже сміття» опинялося у них просто біля вікон. Про те, як вирішили ситуацію, розповідає «ГР».

На вулиці Лермонтова поклали новий асфальт

09:07 – П’ятниця, 10 липня 2020
Робити Бровари красивим та зручним містом для броварчан — важлива складова діяльності міської влади та комунальних служб, які щодня реалізують нові проекти з облаштування вулиць, скверів та закладів соціально-культурного призначення. Мається на увазі, що роботи мають проводитись в усіх куточках нашого міста, а не тільки в центральні його частини. Саме такої думки дотримується і Олександр Каднай — член команди Ігоря Сапожка «Єдність». Сьогодні за його сприяння на вулиці Лермонтова, що в районі Торгмаш, з’явився новий якісний асфальт.

Як зміняться суми в платіжках мешканців Броварів за послуги ЖЕКів?

08:14 – П’ятниця, 10 липня 2020
Ще в квітні квитанції за житлово-комунальні послуги для мешканців багатоповерхових будинків мали змінитися, і звісно ж, у сторону збільшення. Підвищення комуналки мало стати результатом оновлення законодавства в сфері ЖКГ. Одначе у зв’язку з епідемією коронавірусу мер Броварів підписав розпорядження щодо відтермінування впровадження нових тарифів для мешканців Броварів до липня. Тож, скільки будуть сплачувати броварчани читайте в матеріалі «Громадського ревізора»

Новий крок в історії «Діаманта»

12:12 – Середа, 08 липня 2020
  7 липня на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради було зроблено черговий крок у зрушенні історії довгобуду ЖК «Діамант». Аби оптимізувати та прискорити виконання будівельних робіт по цьому об’єкту, функції замовника будівництва передали Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту БМР.

Відновлення благоустрою взяли на пильний контроль

13:53 – Вівторок, 07 липня 2020
Вже деякий час маємо у місті проблемну ситуацію з відновленням благоустрою після ремонтних робіт комунальних служб. Мова іде, в першу чергу, про відновлення дорожнього покриття, вулиць чи площ, які розривають під час проведення ремонтних робіт КП «Броваритепловодоенергія».

У ЗОШ №3 розпочнеться капітальний ремонт прилеглої території

13:37 – Вівторок, 07 липня 2020
В цьому році літні канікули в Броварах розпочалися з особливої новини для багатьох батьків та їхніх дітей. Більшість шкіл міста оголосили про старт капітального ремонту своїх приміщень. Загальноосвітня школа №3 – один із перших навчальних закладів, що розпочав активні ремонтні роботи наприкінці весни, а вже 1 червня разом з комісією його відвідав Ігор Сапожко.

Міськрада оголосила конкурс на облаштування об’єктів відпочинку та розваг у парку «Перемога»

12:23 – Вівторок, 07 липня 2020
Виконавчий комітет БМР проведе конкурс на надання права підприємцям на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг та території парку «Перемога».

Найбільш популярні

Останні статті

Середа, 08 липня 2020, 15:12

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ