БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.18

Що горіло на Торгмаші? Пожежу в Броварах ліквідовано

20:01 – Субота, 28 березня 2020
Сьогодні, 28 березня, чи не в усіх куточках міста можна було спостерігати величезний стовп чорного диму. Як виявилося, пожежа сталася на Торгмаші, а саме на території місцевого підприємства «Олта», котре займається виготовленням металопластикових конструкцій.

Лишилися без роботи? Центр зайнятості поспішає допомогти!

11:37 – П’ятниця, 27 березня 2020
Під час карантину багато людей, на превеликий жаль, залишилися без роботи. До того ж, карантинні обмеження значно ускладнили пошуки омріяного місця працевлаштування. Для тих, хто хоче знайти роботу в нашому місті, Броварський центр зайнятості підготував перелік актуальних вакансій.

Тарифи ЖКГ не підвищать до закінчення карантину

10:46 – П’ятниця, 27 березня 2020
Відповідного до оновленого житлово-комунального законодавства та проведеного конкурсу управляючих компаній , уже в цьому місяці, з 1 березня, мешканці багатоквартирних житлових будинків мали отримати нові платіжки за квартплату, з підвищеними тарифами.

Сплачуйте комуналку онлайн!

17:40 – Четвер, 26 березня 2020
КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє, що на період карантину підприємство працюватиме в активному режимі. Слюсарі, машиністи, електромонтери, прибиральники та інші професіонали продовжують працювати на благо міста. Комунальники роблять усе можливе, аби в домівці кожного броварчанина було тепло, вода подавалася безперебійно, а стоки – відводилися без складнощів.

Медикам виплатять премії до 200% заробітної плати

17:23 – Четвер, 26 березня 2020
Розпорядженням міського голови від 26 березня 2020 року, на період виконання заходів з подолання коронавірусної інфекції, медпрацівники отримають доплату до заробітної платні у розмірі 200%. Виконання даного розпорядження буде здійснено за рахунок перерозподілу бюджетних коштів.

КП «Броваритепловодоенергія» проводять дезінфекцію бюветів

16:04 – Четвер, 26 березня 2020
Нині всі служби активізувались для проведення превентивних заходів з метою недопущення розповсюдження респіраторної хвороби. Для підтримання високої якості питної води у Броварах КП «Броваритепловодоенергія» щоденно дезінфікують бюветні комплекси. Для підтримання високої якості питної води у Броварах КП «Броваритепловодоенергія» щоденно дезінфікують бюветні комплекси.

Навчання влітку, результати ЗНО в липні – карантин вносить свої корективи

15:41 – Четвер, 26 березня 2020
Навчальний рік для школярів завершиться першого липня, про це на сьогоднішньому прямому включенні повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Вона пояснила, що зважаючи на продовження карантину до 24-го квітня, для якісного опрацювання всього матеріалу за програмою необхідно повернутись до тем, які учні проходили під час карантину в дистанційному форматі.

Богослужіння в церквах без парафіян

08:59 – Четвер, 26 березня 2020
Вчорашнім Розпорядженням міського голови, для запобігання поширення коронавірусної інфекції, всім церквам всіх конфесій на території Броварів рекомендовано проводити богослужіння у храмах без парафіян, самими священнослужителями.

Спецрежим броварської лікарні

16:27 – Середа, 25 березня 2020
Сьогодні об 11.00 ББКЛ починає роботу у спецрежимі, керує процесом директор НОДУС Олександр Кулик (детальніше про це читайте у матеріалах ГР). «Заходи, які запроваджуються сьогодні у нашій лікарні, будуть вперше реалізовані не лише у місті, а, як я думаю, ми станемо прикладом для всієї України», - прокоментував міський голова. Управління освіти БМР підготувало список із 32 співробітників та медпрацівників навчальних закладів міста, які направляються на допомогу в лікарню на час подолання епідемії.

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ