БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.31

ШКОЛА №3: ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ ТА ЗАЛУЧЕННЯ БАТЬКІВ ДО ОСВІТИ

Тема номеру
14:20 – Понеділок, 28 вересня 2020

Коли у родині зростає дитина з особливими освітніми потребами, пошуки закладу для її навчання часто перетворюються на справжнє випробування. Однак, для Броварів ця проблема не характерна, адже у нас є школи, у яких для таких учнів створене найкраще середовище. Зокрема, це – ЗОШ №3, де повноцінно діють інклюзивні класи. «Громадський ревізор» поспілкувався з директоркою школи Лілією Гладишевською, яка розповіла про те, як організована інклюзивна освіта у їхньому закладі та про те, яку роль відіграють батьки в освітньому процесі.

ЛЕГАЛЬНА РОБОТА: ЧОМУ ЦЕ ТАК ВАЖЛИВО?

13:29 – Понеділок, 28 вересня 2020
Сьогодні все більше українців почали замислюватися над тим, які переваги надає офіційне працевлаштування. Здебільшого, саме ті громадяни, які працюють легально, були по-справжньому захищені під час карантину. Про те, чому так важливо офіційно влаштовуватися на роботу, розповідають у Броварському міськрайонному центр зайнятості (БЦЗ)

Наталія Хаврюта: «‎Ми створили унікальний заклад для дітей нашого міста»

08:41 – П’ятниця, 25 вересня 2020
Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» — один із найвідоміших навчально-виховних закладів у Броварах. Він знайомий як дітям, так і їхнім батькам, оскільки більшість з них навчалася тут у шкільні роки, а згодом — привела до закладу власну малечу. Сьогодні «Камелія» має неймовірний вибір пізнавальних гуртків та команду талановитих педагогів, а її вихованці щороку досягають значущих здобутків у різноманітних сферах діяльності. Як сьогодні працює ДЕНЦ та яка команда стоїть за його успіхом — дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

390 років. Як броварчани святкували День міста цієї осені?

14:12 – Четвер, 24 вересня 2020
Без перебільшень, на святкування Дня міста чекали всі мешканці Броварів. Незадовго до визначної дати стало відомо про погіршення ситуації, пов’язаної з захворюваністю на Covid-19, та посилення карантинних умов. Це все передбачало, що звичної розважальної програми, на жаль, у 2020 не буде. Великий святковий концерт, на які броварчани завжди з нетерпінням чекають на День міста, цього року було відмінено. Натомість, такий розвиток подій надихнув міську владу та представників культурного простору нашого міста спробувати новий формат святкування 390-ї річниці Броварів. Як це було та які враження після себе лишив День міста у 2020 році — дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

«Розумних» зупинок у Броварах скоро стане більше

13:21 – Четвер, 24 вересня 2020
Минулого тижня зникла безслідно зупинка на «Прометеї». Її місце досі порожнє, тож містяни почали поговорювати, що зупинку з маршруту прибрали зовсім, і автобуси там не зупинятимуться… Куди зникла зупинка на «Прометеї», що буде на її місті та де з’являться незабаром нові з’ясовував «Громадський ревізор»

Поради лікаря: чим небезпечні стресові ситуації та як з ними боротися

11:26 – Четвер, 24 вересня 2020
Стресові ситуації чатують нас повсюди: як на роботі, так і у повсякденному житті. Більшість людей ставляться до них як до чогось звичного та неминучого, і навіть не можуть уявити, наскільки серйозні захворювання можуть через це виникати. Детальніше про усі загрози, які спричиняє стрес, розповідає директор Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ