БРОВАРИ +17
НБУ USD 26.91

Другий етап пом’якшень карантину: коли запрацюють садочки та транспорт

Тема номеру
19:09 – П’ятниця, 22 травня 2020

Починаючи з 22-го травня почне працювати наземний транспорт, а з 25-го можуть починати роботу дитячі садочки. Відповідне рішення уряд прийняв у середу, 20-го травня, де повідомляється, що в Україні запроваджується адаптивний карантин. Його програму з етапами пом’якшення розроблено Міністерством охорони здоров’я. В чому особливість адаптивного впровадження та яких змін чекати найближчим часом українцям, розбирався «Громадський ревізор».

Медичні новини міста Бровари та району

19:08 – П’ятниця, 22 травня 2020
За інформацією КНП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», загальна захворюваність у місті на ГРЗ та пневмонії порівняно з минулим тижнем продовжує знижуватися. Зокрема, серед дорослих зафіксовано лише 2 пневмонії (обох пацієнтів госпіталізовано), а серед дітей – 1 випадок (призначено - амбулаторне лікування). Разом з тим, кількість випадків інфікування COVID-19 збільшилась усього на 5 випадків.

Коли відкриють садочки у Броварах?

19:02 – П’ятниця, 22 травня 2020
Сьогодні міський голова провів спільну нараду з Управлінням освіти та директорами дошкільних закладів міста, керівництвом Держпродспоживслужби та відділом лабораторних досліджень. Основною темою стало обговорення необхідних умов для відкриття дитячих садочків у Броварах, яке з понеділка 25-го травня, фактично дозволено урядом.

Каштани на Ярослава Мудрого не зрізатимуть!

19:01 – П’ятниця, 22 травня 2020
Інформація про те, що 41 каштан планують видалити через будівництво нового тротуару, з’явилась минулого тижня. За інформацією чиновників управління БЖКГІТ наразі триває процес облаштування тротуару з велосипедною доріжкою вздовж вулиці Ярослава Мудрого (непарна сторона). За проектом їх ширина має бути 3 метри. Тож, в зону будівництва потрапляє 41 дерево. Під час об’їзду мер Броварів оглянув хід виконання робіт з благоустрою та виступив категорично проти зрізу дерев. «Вважаю, що зрізати живі та здорові дерева, - це просто злочин. Потрібно шукати альтернативні варіанти. Наприклад, звузити ширину тротуару. Ми переміряли відстань від приватних будинків до зеленої зони, маємо 2,6 метри. Цього цілком вистачить для облаштування і пішохідної, і велодоріжки», - зазначив Ігор Сапожко.

21 травня - День вишиванки. Свято української душі

18:40 – П’ятниця, 22 травня 2020
Вишиванка – це код української нації, нашої самоідентификації в усьому світі. Магічна сила її візерунків заряджає радістю, дарує впевненість та відчуття гордості за те, що ти народився в Україні. Вона личить кожному, і не зважаючи на різномаїття нинішньої моди, залишається актуальною до сьогодні.

«єМалятко»: як скористатися комплексом цих послуг у Броварах?

18:36 – П’ятниця, 22 травня 2020
Перші дні після народження малюка стають справжнім випробуванням для усієї родини. Зокрема, батьки зіштовхуються з величезною кількістю бюрократичних проблем, з якими не надто хочеться ладнати в такий особливий час. Аби полегшити найперший період батьківства, був створений державний сервіс «єМалятко», який допоможе уникнути рутинних зборів документів та очікувань в чергах до державних органів. Що може «єМалятко»?

День захисту дітей. ОНЛАЙН марафон відділу культури

18:35 – П’ятниця, 22 травня 2020
Новий час диктує нові умови та формати. Відділ культури Броварської міської ради цього року вперше проведе святкування Дня захисту дітей в режимі онлайн-трансляції. Звичайно, таке рішення стало, перш за все, результатом обмежень на проведення масових заходів через карантин та протиепідемічні заходи COVID-у. Але опановувати щось нове – це завжди цікаво, тож спеціалісти відділу культури завзято взялись за підготовку нового формату свята.

Велике асфальтування в Броварах триває

18:34 – П’ятниця, 22 травня 2020
«Громадський ревізор» продовжує інформувати своїх читачів про перебіг виконання робіт з капітального ремонту міжбудинкових проїздів та благоустрою прибудинкових територій. На цей раз наші журналісти приєднались до міського голови Ігоря Сапожка та представників його команди «Єдність» під час чергового об’їзду по місту.

Другий етап медреформи та труднощі фінансування через НСЗУ

18:03 – П’ятниця, 22 травня 2020
Пандемія коронавірусу стала справжнім викликом для медичної галузі не лише нашої держави, а й усього світу. Зокрема, це стосується й фінансової частини, адже зараз багатьом країнам доводиться переформатовувати свій плановий бюджет та виділяти чималі кошти саме на медичну галузь. Діяльність самих медичних закладів, разом з тим, зазнала певних проблем, зокрема отримання фінансування через НСЗ України. Детальніше - у матеріалі «Громадського ревізора»

Капітальні ремонти в галузі освіти: які проекти заплановані на 2020 рік

17:39 – Четвер, 21 травня 2020
«Громадський ревізор» продовжує інформувати своїх читачів про капітальні ремонти, які проводяться в різних сферах нашого міста. Цього разу розповімо про капітальні ремонти, які планують завершити до нового навчального року в закладах освіти. Отже, яких покращень чекати броварським школам та дитячим садочкам читайте в нашому матеріалі.

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19
Вівторок, 26 травня 2020, 15:09

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ