БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.6

Броварські підприємства допоможуть в боротьбі з епідемією

19 березня міський голова Ігор Сапожко провів робочу зустріч з керівниками найбільших підприємств Броварів задля обговорення можливості отримання їхньої допомоги в боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Ігор Сапожко особисто подякував компаніям, які не лишилися осторонь і вже активно допомагають місту запобігти поширенню COVID-19. Зокрема, національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» власним коштом вже придбала для Броварів апарат штучної вентиляції легень і погодилася допомогти розпилювачами для дезинфікуючих розчинів. А ТОВ «Бровафарма» зможе надати дезінфікуючі препарати.

На цей раз мер звернувся й до інших підприємців з проханням надати посильну поміч як фінансово, так і важливими спецзасобами:

«Зважаючи на поточну ситуацію, особливий захист потрібно гарантувати лікарям та комунальникам. Ці працівники мають отримати всі необхідні засоби індивідуального захисту: рукавиці, маски, дезінфектори, респіратори… До того ж, кошти потрібні й на закупівлю великої кількості тестів, потреба в яких стоїть надзвичайно гостро. Тож дуже прошу долучитися представників нашого бізнесу до цієї справи, адже зараз нам всім час об’єднатися задля вирішення загальної проблеми» - підкреслив Ігор Сапожко.

Підприємці, своєю чергою, висловили стурбованість економічною ситуацією. Багато хто зазначив, що бізнес-сектор потерпає від скорочення прибутків та нестачі сировинної бази. Міський голова погодився з тим, що окрім епідемії світ буде змушений боротися ще й з економічною кризою.

pidpryemtsi 2

Та, незважаючи на всі можливі негаразди, підприємці Броварів одностайно висловили свою готовність надати місту максимально можливу допомогу. Всі зійшлися на тому, що в такі непрості часи людству варто об’єднатися, адже тільки разом ми зможемо запобігти можливому поширенню епідемії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ