БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.6

День захисту дітей. ОНЛАЙН марафон відділу культури

Новий час диктує нові умови та формати. Відділ культури Броварської міської ради цього року вперше проведе святкування Дня захисту дітей в режимі онлайн-трансляції. Звичайно, таке рішення стало, перш за все, результатом обмежень на проведення масових заходів через карантин та протиепідемічні заходи COVID-у. Але опановувати щось нове – це завжди цікаво, тож спеціалісти відділу культури завзято взялись за підготовку нового формату свята.

Автор ідеї, Ольга Кунцевська, розповіла «Громадському ревізору», що основна задумка проекту - розкрити максимально широко поняття «захист дітей». Концепція прямого ефіру зі студії дає можливість відкритого діалогу між батьками та запрошеними у студію спеціалістами. Основі три напрямки обговорення питань сформулювали як: захист найціннішого, турбота про найголовніше, любов до найріднішого. Захист, турбота і любов до наших дітей - стануть темами прямих включень для обговорення, які розглядатимуть під різними кутами у студії в День захисту дітей.

Панель дискусій «захист дітей», наприклад, включатиме питання безпеки дітей в інтернеті та соціальних мережах. Що необхідно пояснити дітям, які користуються мережею, чи потрібно контролювати перебування дитини в інтернет, і як організувати цей контроль тощо.

Ще один аспект захисту, який розглядатимуть батьки зі спеціалістами у студії, безпека дітей удома. «Будь-який дорослий розповідає дітям елементарні правила поведінки вдома: з газом, електрикою, і т.д. Але ми хочемо обговорити ті моменти, які батьки зазвичай випускають з уваги, бо дорослому здається то само собою зрозумілим. Але діти можуть знайти небезпеку, там де батьки її не побачать. Наприклад, останнім часом почастішали нещасні випадки, коли діти випадають з вікон… Як запобігти цьому, на що звернути увагу?» - розповідає Ольга Кунцевська.

Третім питанням у панелі дискусій «захист найціннішого» будуть обговорювати правила поведінки дітей на вулиці, як запобігти викраденню дітей, про що і як потрібно вести розмову з дітьми.

Гостями студії в першому блоці стануть представники ювенальної юстиції та Анна Носач, керівник і засновник «Школа дитячої безпеки». Також до діалогу запрошують батьків, наприклад однією з гостей буде багатодітна мама, співачка Марина Одольська. Ведуча-модератор у студії прямого ефіру відділу культури буде співачка Тетяна Піскарьова.

До нового формату святкування Дня захисту дітей долучилась також броварська культурно-інноваційна платформа «ТепЛиця».

«Поки батьки слухатимуть поради спеціалістів, або прийматимуть участь у панелі дискусій ефіру, дітей потрібно чимось зайняти. Тому ми розробили «Smart Box» - така собі коробка-сюрприз. Яке саме наповнення там – поки таємниця, що розкриється лише для власників цих боксів. Можемо сказати, що зміст боксу має навчальну, творчу та експериментальну складову, яка неодмінно зацікавить будь-яку дитину. Розуміючи, що діти різного віку мають різні інтереси, ми підготували різні «Smart Box» для молодших і старших дітей», - поділилась директор КІП «ТепЛиця» Олена Танчинець.

Як можна отримати такий «Smart Box»? Необхідно слідкувати за сторінкою відділу культури «Бровари: культурний простір» та приймати участь у різноманітних активностях напередодні Дня захисту дітей. Наприклад, зараз можна зняти невеличке відео зі своєю дитиною, де вона відповідає на питання «Що для тебе батьківська любов?». Всі хто викладе таке відео під постом відділу культури, отримають у подарунок «Smart Box» від «ТепЛиця»

Відеотрансляція розпочнеться 1-го червня об 11.00, складатиметься з трьох прямих включень, близько години кожне. Захід можна буде відстежувати у Фейсбук на каналі відділу культури «Бровари: культурний простір», а також ретрансляція події буде проводитись на сторінці «Щотижнева газета «Громадський Ревізор».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ