БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.45

В парку "Перемога" планують збудувати басейн під відкритим небом

На засідання чергової сесії міськради завітали представники відомої столичної школи плавання Сity Swim та запропонували депутатам за власний кошт збудувати в центральному парку "Перемога", поряд з приміщенням легкоатлетичного манежу, професійний спортивний басейн. Наскільки реальні плани дізнавався «Громадський ревізор».

Школа плавання Сity Swim

Сity Swim – досить авторитетна школа з плавання в місті Києві, яка успішно працює з 2012 року. Основною метою діяльності засновники вважають популяризацію плавання серед дітей і молоді, а також можливість дати старт в спортивне майбутнє для підростаючого покоління. А їхнє гасло це підтверджує – "Ми зробимо Україну спортивною!"

На сьогоднішній день до тренерського складу закладу належать дипломовані спеціалісти з досвідом роботи понад 15 років. Свого часу кожен з них досяг високих спортивних результатів в плаванні, а сьогодні – готовий ділитись досвідом і готувати підростаюче покоління до спортивних перемог.

Кількість постійних відвідувачів закладу перевищує 300 дітей. Зараз вони тренуються та готуються до змагань різних рівнів в трьох басейнах столиці, а влітку здійснюють підготовку спортсменів на відритих водоймах.

Однак, нещодавно з’явились плани по розширенню своєї бази на територію Київської області. Особливо керівництво школи зацікавила перспектива співпраці з містом Бровари. Тим більше, саме наше місто виховало відомих на весь світ плавців.

pool 3Також, тривають перемовини щодо початку діяльності Сity Swim в місті Ірпінь. Зі своїми проектами і пропозиціями засновники столичної школи плавання завітали на сесію міськради та презентували їх депутатам.

City Swim Park

Перший проект передбачає будівництво спортивного комплексу під відкритим небом. Для місця його розташування запропонували парк "Перемога", поруч з новозбудованим міським стадіоном.

Це абсолютно нова сучасна технологія, яка не передбачає створення котловану та бетонування чаші басейну. Це буде збірно-розбірна конструкція, яка легко і швидко монтується. Так само легко її можна зібрати та перемістити в інше місце, при цьому не залишивши на місці розташування жодних руйнувань.

За проектом вхідна група комплексу складається з прохідної, роздягалень, душових та санвузлів. На території будуть розташовані два басейни. Перший – професійний спортивний басейн на 8 доріжок, довжиною 25 метрів. Територія навколо басейну буде обладнана трибунами для глядачів на період змагань. Другий – для навчання плаванню дошкільнят. Він складатиметься з двох доріжок по 15 метрів.

pool 1

На території спортивного об’єкта також пропонується створити окрему зону для силової підготовки спортсменів на базі CrossFit.

Подбали розробники проекту і про батьків, які будуть очікувати на своїх дітей після тренування. Для них організована комфортна зона відпочинку з фуд-кортами.

Варто зазначити, що спортсмени зможуть тренуватись в басейні не лише влітку, а цілорічно, адже проектом розроблена спеціальна повітряно-опорна конструкція, яка здатна забезпечити необхідний мікроклімат в середині аква-зони.

Оренда басейну «ОРЦ»

Другий проект Сity Swim пропонує реалізувати на базі басейну КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр», який розташований біля ЗОШ №9. Для цього вони хочуть взяти майновий комплекс в довгострокову оренду.

Планується, що користування басейном буде платним, але заняття для пільговиків залишать безкоштовними, як і зараз. Крім того, пропонують співпрацювати з садочками та загальноосвітніми закладами для впровадження і реалізації безкоштовної програми «Вмію плавати», яка охопить дошкільнят і школярів міста Бровари.

pool 4

При цьому орендарі візьмуть на себе всі витрати на утримання басейну. Тож, міському бюджету не доведеться виділяти на це щорічні дотації, які становили близько 5 мільйонів гривень. Навпаки: у такому разі Бровари отримують додаткові кошти за оренду.

Загалом, ідею та проекти, запропоновані представниками компанії «Сity Swim» підтримала більшість депутатів. Вони обіцяли ознайомитись з комерційною пропозицією, порахувати економічну складову, обговорити це питання з нинішнім керівництвом КП «ОРЦ» і лише після цього приймати зважене рішення.

 

Коментарі   

0 # Наджда 06.06.2020, 08:57
А что для пенсионеров делайте летние бассейны для всего города хоть и платно
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ