БРОВАРИ +25
НБУ USD 26.93

Нове обладнання у медзакладах Броварів – місто привітало з Днем медика

У неділю, 21 червня, Україна святкуватиме День медичного працівника. Напередодні цього свята міська влада подарувала броварським медустановам нове медичне обладнання, а також особисто поздоровила найвідданіших медиків Броварів.

Зокрема, броварська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що знаходиться за адресою вул. Київська, 292, отримала в подарунок від міста новий апарат УЗД експертного класу, з 3D-4D зображенням. Його вартість становить 1,25 млн. грн. За допомогою нового обладнання лікарі зможуть більш якісно проводити найрізноманітніші УЗД-дослідження.

uzd

Просто на презентації нового обладнання лікарі провели дві УЗД-діагностики. Першій пацієнтці оглянули щитовидну залозу, а другій – вагітній жінці, – провели УЗД-огляд майбутньої дитини. Всі присутні змогли переконатися у високій якості отримуваного зображення, а майбутній мамі подарували світлину її ще ненародженого малюка.

 

«Я хочу вам подякувати за вашу роботу. Кожному лікарю, кожній медсестрі, кожному технічному працівникові. Всі дії, які ми здійснювали спільними зусиллями йшли виключно на позитив, адже немає зворотних скарг від мешканців. Починаючи від керівника і до кожного працівника – цей колектив є найкращим в Україні», - звернувся до медиків міський голова.

ambulatoriya7

Директор Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, своєю чергою, також подякував міській раді та особисто міському голові за тісну співпрацю та багаторічну допомогу й підтримку.

Міській стоматполіклініці, що по вул. Незалежності, 10 на честь свята презентували 4 нові стоматологічні установки. Відділ охорони здоров’я БМР здійснив закупівлю керамічної печі для виготовлення зубних протезів та вручив подарунковий сертифікат на ортопантомограф – для рентгенівського панорамного знімку щелепи.

sertyfikat

«Це - дуже потрібний та цінний для лікарів-стоматологів апарат, який дозволяє застосовувати сучасні методи обстеження. Зважаючи на відкриті торги, ми не встигли привезти це обладнання у місто, тому поки вручаємо сертифікат, а обладнання скоро приїде», - коментує керівник Відділу охорони здоров’я Ніна Хорошаєва.

На честь свята 9 найкращих робітників стоматполіклініки отримали особисті Подяки міського голови, Ігоря Сапожка. Серед них – два лікарі, що працювали під час COVID-карантину з ургентними пацієнтами.

Натхнена щедрими подарунками та привітаннями, директор КНП «Броварська стоматологічна поліклініка» Ірина Тесля говорить: «Ми надзвичайно раді, що місто цінує й піклується про наш заклад, допомагає підприємству «стати на ноги». Завдяки такій потужній підтримці, маємо прекрасні перспективи для організації справжньої сильної комунальної стоматології у Броварах, із сучасним обладнанням й доступними для населення цінами».


Співробітників Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, Броварської станції екстреної медичної допомоги та Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень поздоровили зі святом в урочистій атмосфері у залі засідань міськради. Після привітального слова Ігоря Сапожка, найкращим медпрацівникам закладів вручили Подяки міського голови та цінні подарунки. Крім почесних відзнак працівників, до Дня медика Броварська багатопрофільна клінічна лікарня також отримала у подарунок від міста та Відділу охорони здоров’я БМР два лорингоскопи для інтубації тяжких реанімаційних хворих та подачі наркозу.

bbkl zal

Найбільш популярні

П’ятниця, 03 липня 2020, 15:57
Вівторок, 16 червня 2020, 16:31

Останні статті

П’ятниця, 03 липня 2020, 15:57

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ