БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.45

Світлана Решетова: «Ми працюємо задля комфорту броварчан»

Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту несе колосальну відповідальність перед мешканцями нашого міста. Його фахівці відповідають за величезне коло питань: від капітального будівництва об’єктів у Броварах, до функціонування муніципального транспорту та безперебійної роботи комунальних служб міста. «Громадський ревізор» поспілкувався з очільницею УБЖКГІТ про те, чим живе управління сьогодні та які плани ставить собі на майбутнє

У колективі – лише професіонали

Сьогодні в управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту працюють 37 фахівців. За словами Світлани Решетової, кожен з них є справжнім професіоналом, який відмінно орієнтується в усіх аспектах своєї роботи: «Я маю чималий досвід роботи на керівних посадах у різних сферах діяльності. Тому мені, як нікому, відомо, що вирішальним фактором успішності та результативності роботи колективу є правильний підбір кадрів.

Завдання керівника – гуртувати людей, які мають не просто профільну освіту, а й відповідні навички та досвід роботи. Але найголовнішим є саме бажання працювати. Лише в такому випадку позитивний результат є гарантованим. Саме такі люди і працюють в нашому колективі».

Світлана Ігорівна говорить, що жінці, яка береться за управління таким багатогранним та складним структурним підрозділом, який тримає на контролі таку велику кількість питань, звичайно, непросто. Але твердість характеру, рішучість та виваженість допомогли їй побудувати міцний авторитет. І сьогодні вона тримає під особистим контролем кожен проект, кожне будівництво в Броварах та користується величезною повагою містян.

Прозорість закупівель та співпраця з мешканцями

Зважаючи на те, що управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту постійно має справу з масштабними проектами, які передбачають використання мільйонів бюджетних коштів, його робота є абсолютно прозорою та відкритою. Вибір підрядників для тендерів та закупівля матеріалів проводяться через систему Prozorro. Завдяки цьому мешканці Броварів можуть бути впевнені в тому, що усі кошти використовуються виключно за призначенням.

Крім цього, УБЖКГІТ постійно співпрацює з самими броварчанами. «Наша робота не в останню чергу залежить від містян. Броварчани постійно звертаються до нашого управління з проханнями, котрі стосуються благоустрою міста, ремонтів житлового фонду тощо. Такі питання ми вирішуємо в порядку першочерговості, зважаючи на те, де проблема є більш нагальною. І така співпраця допомагає нам з містянами разом працювати над покращенням нашого міста», - коментує Світлана Решетова.

Найближчі плани та перспективи

Плани роботи УБЖКГІТ розписані на кілька років вперед. Попереду – реалізація десятків проектів, як масштабних, так і поточних. Це і благоустрій міста, і реконструкції доріг, і будівництво нових вулиць, і ремонти дахів, комунікацій, утеплення фасадів у житлових будинках… Однак наймасштабнішим та найважливішим проектом в управлінні вважають будівництво нової школи для молодшої ланки ЗОШ №10.

Планується, що це буде триповерхова будівля, у якій буде все для комфортного навчання. Діти навчатимуться в зручних класах-трансформерах з креативним оформленням інтер’єру. На території розташують одразу декілька спортивних майданчиків, а в кожному класі стоятимуть найзручніші меблі. За планом, цей заклад на 960 учнів буде відкрито вже до наступного навчального року.

«Загалом, найприємнішим у нашій роботі є розуміння того, що ми здатні приносити користь своєму місту. Прогулюючись зручними пішохідними доріжками, відпочиваючи у затишних скверах, спостерігаючи за малюками на дитячих майданчиках, ми розуміємо, що в цьому є частинка нашої праці. Хотілося б лише, щоб броварчани більш відповідально ставилися до благоустрою та не нівелювали зроблений благоустрій. Тож ми всім управлінням закликаємо дбати про своє місто, адже те, як воно виглядає – віддзеркалення його мешканців», - резюмувала Світлана Решетова.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ