БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Броварчанка Юлія Савченко перемогла у конкурсі читців ім. Т. Г. Шевченка

Юлія Мусіївна Савченко - броварська поетеса


 

Юлія Мусіївна Савченко - броварська поетеса, учасниця клубного об'єднання «Перо натхнення» Броварського міського клубу, здобула гран-прі в обласному конкурсі читців ім. Т. Г. Шевченка. Участь у ньому взяло понад 70 читців віком від 7 до 76 років з різних міст Київщини. Зважаючи на карантинні обмеження, конкурс пройшов у дистанційному форматі.

Перемогу Юлії Мусіївні принесла її власна поема «Розмова», присвячена Шевченкові.

«Цю поему я написала давненько, вже близько 10 років тому. Це - душевна розмова з двома портретами Шевченка: на першому, моєму улюбленому, він зображений молодим, юним хлопцем, який ніби вдивляється у своє майбутнє. На другому ж зображено Тараса, який повернувся із заслання. Він, звичайно, вже зовсім інший: і його вираз обличчя, і душевний стан… Це людина, яка багато чого втратила, але десь в його очах ще жевріє надія», - розповідає поетеса.

Юлія Мусіївна поділилася, що творчістю Шевченка вона живе з дитинства. Портрет поета був у її батьківський хаті, а її батько-бандурист збирав у домашній бібліотеці усі видання Тараса Григоровича.

«Шевченко – не просто улюблений поет. Він для мене рідний. Я його завжди відчувала, як живого. І навіть після того, як я написала поему, присвячену Тарасові, він наснився мені у моїй батьківській хаті. Його творчість завжди йде поруч зі мною, тож участь у заходах, присвячених Шевченкові, я беру постійно».

«Громадський ревізор» щиро вітає Юлію Мусіївну з перемогою та бажає їй успіхів і творчого натхнення.

                                                                                                                                              

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ