БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Паркування під контролем

Броварська міська рада має намір створити новий відділ контролю за паркуванням, який буде уповноважений виписувати штрафи. Це рішення було підтримано депутатською комісією з земельних питань. Вказане питання винесуть на розгляд депутатів уже на наступній черговій сесії, 27 квітня.

Як повідомляє начальник Управління інспекції та контролю Богдан Мельниченко: «У новоствореному відділі працюватимуть три спеціалісти. Плануємо закупити спеціальне програмне забезпечення. Один працівник формуватиме постанови та буде повідомляти порушників про накладення штрафу. Два інші, забезпечені нагрудними камерами (для запобігання й протидії корупції), – фіксуватимуть правопорушення у місті за допомогою планшету, до якого підведена база Єдиного державного реєстру МВС. Завдяки цьому можна дізнатися всю актуальну інформацію про транспортні засоби (а саме про право власності). Таким чином, працівники новоствореного відділу вбивають в базу номер автомобіля, який неналежно припаркований, автоматично підтягується інформація про власника транспортного засобу, і водію виписують штраф зі складанням протоколу безпосередньо на місці фіксації порушення правил паркування».

Сума штрафу за неналежне паркування становить від 340 до 680 грн. Згодом транспортні засоби водіїв, які порушують правила паркування, будуть вилучати на штрафмайданчик.

Нагадуємо, дотримання правил паркування – необхідна міра для забезпечення безпеки життєдіяльності громадян. Адже у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації в місті (наприклад: пожежа), спеціальна техніка не зможе навіть доїхати до місця призначення через неналежне паркування водіїв. Бережіть себе!

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ