БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Центр обслуговування «Прозорий офіс» видаватиме посвідчення водія

Уже за кілька тижнів отримати водійське посвідчення можна буде в самому центрі Броварів швидко, зручно та без черг. Броварський центр обслуговування «Прозорий офіс» відкриває новий Відділ реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія.

Підготовка до його відкриття розпочалася ще минулого року. У 2020 році за кошти місцевого бюджету була придбана та змонтована спеціальна робоча станція для оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів.

Також уже підписано Узгоджене рішення з Головним сервісним центром МВС про організацію співробітництва у сфері надання відповідних адміністративних послуг.

Перелік нових адміністративних послуг, які надаватиме «Прозорий офіс»:

- видача/обмін посвідчення водія (без складення іспитів);

- видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

- державна реєстрація нового транспортного засобу

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

«У новому Відділі реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія працюватимуть 2 спеціалісти. В середу, 21 квітня, вже відбувся конкурс на посаду адміністратора цього відділу», – повідомила начальниця ЦО «Прозорий офіс» Наталія Попович.

Впровадження даних послуг дуже полегшить процес отримання документів для водіїв у Броварах та розвантажить роботу сервісного центру МВС. Відтепер мешканці громади зможуть просто записатися в електронну чергу до спеціалістів відділу реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія на сайті Броварської міської ради й отримати дану послугу в зручний час.

Наразі усі підготовчі етапи вже позаду. У травні новостворений відділ планує розпочати роботу.

Зазначимо, що перелік адміністративних послуг, які надаються через «Прозорий офіс», є динамічним та постійно актуалізується. Наразі ЦНАП Броварської ОТГ включає вже 112 послуг + комплексну послугу «єМалятко».

Молодим батькам доступні 9 послуг у складі програми «єМалятко»:

- реєстрація народженої дитини (оформлення свідоцтва про народження);

- реєстрація місця проживання дитини;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі);

- реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;

- визначення належності дитини до громадянства України;

- присвоєннядитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

- реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я (eHealth);

- призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Послугу «єМалятко» вже можна отримати в одному місці за однією заявою – у центральному офісі ЦНАПу, у філіях, які працюють в с. Княжичі й Требухів, у пологовому будинку, ДРАЦСі або на порталі «Дія».

Центральний офіс центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської ОТГ, розміщується за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, вхід зі сторони парку Перемоги.

Нагадуємо, що в Книжичах й Требухові повноцінно функціонують філіали «Прозорого офісу». Уже від 1 квітня 2021 року мешканці сіл отримують широкий перелік адміністративних послуг безпосередньо за місцем проживання.

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ