Броварам - якісних перевізників

Тема тижня
13:21 – П’ятниця, 12 серпня 2016

У нашому місті в черговий раз проводиться конкурс на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування. Цього разу - для маршрутів  № 2 та № 3.

Марафон з підготовки до випускного вечора на фініші!

15:16 – Четвер, 26 травня 2016

В той час, як майбутні випускники обирають вбрання та зачіски, організатори щорічного святкування проводять репетиції офіційної частини

ПЕРЕМОГА ПАРКУ «ПЕРЕМОГА» БРОВАРСЬКУ ПЕРЛИНУ НАРЕШТІ БУДЕ ВІДРЕМОНТОВАНО

01:22 – Четвер, 05 травня 2016

Напевно, кожен броварчанин і принаймні кожен другий гість міста був в центральному парку міста. Які враження викликає у Вас парк? Чи хотіли б Ви ще раз до нього повернутись? А тепер уявіть, що в парку будуть чудові рівні доріжки, зручні лавочки, сучасне освітлення і ще багато чого… Якими будуть Ваші відповіді тепер?

МІЛЬЙОНЕР З КРАСИЛІВКИ НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ СТАТКІВ ТА ВИТРАТ НАРДЕПА ВІД БРОВАРЩИНИ

07:33 – Четвер, 28 квітня 2016

Весна не тільки показує де та хто смітив. Щорічно до 1 квітня чиновники, депутати та інші «слуги народу» складають та оприлюднюють власні декларації про доходи. «Заможні та зна­мениті» з’ясовують, хто добре попрацював та збільшив свої статки, а хто змарнував цілий рік та не додав жодного «нулика» до цифри в графі «Доходи». Але насправді аналізувати потрібно не тільки особисті декларації. Іноді частина статків майстерно захована «десь поруч». А іноді про статок говорять витрати на деякі невинні захоплення.

АВТОМИЙКА НА КИЇВСЬКІЙ БУТИ ЧИ НЕ БУТИ ОДІОЗНІЙ ЗАБУДОВІ?

11:03 – Четвер, 21 квітня 2016

Останні декілька місяців майже щовихідних активісти пікетували огорожену територію по вулиці Київській, де планують побудувати автомийку. А нещодавно нарешті добилися заборони будівництва. Кому і чим так заважає майбутня забудова дізнавався «Громадський Ревізор»

КУДИ ЗНИКЛА ГАРЯЧА ВОДА?

09:40 – Четвер, 14 квітня 2016

Не встигли жителі Броварів зрадіти, що нарешті перестануть «опалювати вулицю», як їх приголомшили новиною – разом з опаленням вимикають і гарячу воду. Коли чекати на відновлення водопостачання та що для цього потрібно зробити дізнавався «Громадський Ревізор»

ПОЛУМ’ЯНИЙ БОРЕЦЬ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ… ЗІ «СКЕЛЕТАМИ У ШАФІ»

07:38 – Четвер, 07 квітня 2016

Є така професія – громадський активіст. Так-так, ми не помилились. Саме професія, що дає кошти для існування. І чим вищий рівень кваліфікації громадського активіста, тим більше дивідендів він може отримати від своєї діяльності. В Броварах є чимало прикладів досягнення карколомних кар’єрних вершин у цій сфері.

АНАТОЛІЙ ГУНЬКО: «СТРАШНО ЖИТИ В КРАЇНІ, ДЕ ЗАКОНОТВОРЦІ ПЛЮЮТЬ НА ЗАКОНИ І НЕ НЕСУТЬ ПОКАРАННЯ, БО ВОНИ НЕДОТОРКАННІ»

10:20 – Четвер, 17 березня 2016

Сьогодні ми знову повертаємось до справ ДП «Броварський радіопередавальний центр». А точніше, до земельної ділянки площею 94 га, яка стала чи то «справою честі», чи то джерелом політичної наживи для деяких особистостей. І хоча, як то кажуть «віз і нині там», ми продовжуємо інформувати наших читачів про ситуацію навколо цієї скандальної ділянки. Наш співрозмовник – засновник компанії ТОВ «Інтер-Профіт» Анатолій Гунько

У БРОВАРАХ ВИКРИЛИ ПІДПІЛЬНУ МЕРЕЖУ ІЗ ВИРОБНИЦТВА ФАЛЬСИФІКОВАНОГО АЛКОГОЛЮ ПОЗАПЛАНОВА ПЕРЕВІРКА

11:53 – Четвер, 18 лютого 2016

Нещодавно у Броварах співробітниками податкової міліції було викрито та припинено діяльність «тіньових ділків» із виробництва та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.

ХТО ОСТАННІЙ В ПЕРШИЙ КЛАС? ПОВАЛЬНА ПАНІКА ТА ШТУЧНІ ЧЕРГИ В БРОВАРСЬКИХ ШКОЛАХ

13:01 – Четвер, 04 лютого 2016

З кожним роком «шкільна» ситуація все більше загострюється. Населення росте, а школи не гумові… Доводиться набирати не два- три перші класи, а по 5-7. Але от в одних школах чергу на «перший дзвоник» займають ледве не з сьомої години ранку 1 січня аби подати документи, а в іншій за півроку прийому документи подали на 15-20 дітей. Чому так розбирався «Громадський Ревізор»

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ