Броварам - якісних перевізників

Тема тижня
13:21 – П’ятниця, 12 серпня 2016

У нашому місті в черговий раз проводиться конкурс на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування. Цього разу - для маршрутів  № 2 та № 3.

Марафон з підготовки до випускного вечора на фініші!

15:16 – Четвер, 26 травня 2016

В той час, як майбутні випускники обирають вбрання та зачіски, організатори щорічного святкування проводять репетиції офіційної частини

КУДИ МИ КОТИМОСЬ АБО КОЛИ У БРОВАРАХ БУДЕ ЯКІСНИЙ АВТОТРАНСПОРТ

10:42 – Четвер, 12 травня 2016

І знову про транспортне питання. Останнім часом збільшилась кількість скарг від пасажирів приміських маршрутів. Як навести лад та коли у Броварах буде нормальний автотранспорт – розбирався «Громадський Ревізор»

ПЕРЕМОГА ПАРКУ «ПЕРЕМОГА» БРОВАРСЬКУ ПЕРЛИНУ НАРЕШТІ БУДЕ ВІДРЕМОНТОВАНО

01:22 – Четвер, 05 травня 2016

Напевно, кожен броварчанин і принаймні кожен другий гість міста був в центральному парку міста. Які враження викликає у Вас парк? Чи хотіли б Ви ще раз до нього повернутись? А тепер уявіть, що в парку будуть чудові рівні доріжки, зручні лавочки, сучасне освітлення і ще багато чого… Якими будуть Ваші відповіді тепер?

МІЛЬЙОНЕР З КРАСИЛІВКИ НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ СТАТКІВ ТА ВИТРАТ НАРДЕПА ВІД БРОВАРЩИНИ

07:33 – Четвер, 28 квітня 2016

Весна не тільки показує де та хто смітив. Щорічно до 1 квітня чиновники, депутати та інші «слуги народу» складають та оприлюднюють власні декларації про доходи. «Заможні та зна­мениті» з’ясовують, хто добре попрацював та збільшив свої статки, а хто змарнував цілий рік та не додав жодного «нулика» до цифри в графі «Доходи». Але насправді аналізувати потрібно не тільки особисті декларації. Іноді частина статків майстерно захована «десь поруч». А іноді про статок говорять витрати на деякі невинні захоплення.

АВТОМИЙКА НА КИЇВСЬКІЙ БУТИ ЧИ НЕ БУТИ ОДІОЗНІЙ ЗАБУДОВІ?

11:03 – Четвер, 21 квітня 2016

Останні декілька місяців майже щовихідних активісти пікетували огорожену територію по вулиці Київській, де планують побудувати автомийку. А нещодавно нарешті добилися заборони будівництва. Кому і чим так заважає майбутня забудова дізнавався «Громадський Ревізор»

КУДИ ЗНИКЛА ГАРЯЧА ВОДА?

09:40 – Четвер, 14 квітня 2016

Не встигли жителі Броварів зрадіти, що нарешті перестануть «опалювати вулицю», як їх приголомшили новиною – разом з опаленням вимикають і гарячу воду. Коли чекати на відновлення водопостачання та що для цього потрібно зробити дізнавався «Громадський Ревізор»

ПОЛУМ’ЯНИЙ БОРЕЦЬ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ… ЗІ «СКЕЛЕТАМИ У ШАФІ»

07:38 – Четвер, 07 квітня 2016

Є така професія – громадський активіст. Так-так, ми не помилились. Саме професія, що дає кошти для існування. І чим вищий рівень кваліфікації громадського активіста, тим більше дивідендів він може отримати від своєї діяльності. В Броварах є чимало прикладів досягнення карколомних кар’єрних вершин у цій сфері.

ЯНГОЛИ ТА ДЕМОНИ БРОВАРСЬКОГО «ДЕМАЛЬЯНСУ»

03:23 – Четвер, 31 березня 2016

Цьогоріч до міської ради пройшло чимало партій-динозаврів, на кшталт, значно «потріпаної» часом та політичними вітрами «Батьківщини», реанімованої «Єдності», до крайньої революції не досить політично-вагомі «Свобода» та партія Ляшка, а також новачки у великій політиці об’єднання «Самопоміч», новостворений президентський БПП, УКРОП та Демократичний Альянс, заснований на засадах громадської організації Християнсько-демократична молодь України. Кожна з політичних сил проявляє себе в тій чи іншій іпостасі, але сьогодні хотілося б познайомити всіх, хто не обізнаний, з діяльністю останньої

ВСІ ДОРОГИ ПОЛІТИЧНОЇ КРИЗИ ВЕДУТЬ ДО НОВИХ ВИБОРІВ В БРОВАРАХ

09:30 – Четвер, 24 березня 2016

15 та 18 березня – ці дати нео­дмінно ввійдуть в історію бро­варського «парламентаризму». Бровари потрапили в ТОП-новини найвідоміших інформаційних порталів України.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ