БРОВАРИ -17
НБУ USD 28.19

«З турботою про кожного»: понад 10 років успішного досвіду

09:07 – Понеділок, 11 січня 2021
Робота із соціального захисту населення в Броварах завжди була на найвищому рівні і щороку перелік заходів для пільгових категорій населення лише розширюється. На сьогоднішній день броварчани можуть отримати ряд преференцій в медицині, освіті, оздоровленні. Все це гарантується міськими програмами та фінансується з бюджету Броварів. Окрема програма розроблена для впровадження гарантій соцзахисту учасників АТО/ООС. Особливе значення займає міська програма «З турботою про кожного». Детально про ці соціальні програми, які діють в місті, та результати їх роботи «Громадський ревізор» дізнавався у міського голови Ігоря Сапожка

«Святковий кошик»: де дешевше закуплятися на Новий рік?

11:48 – П’ятниця, 25 грудня 2020
До новорічних святкувань лишається не так багато часу, тож вже зараз українці почали задумуватися про закупівлю продуктів для застілля. Про те, якою буде середня вартість новорічного столу та де найкраще закуповуватися в Броварах, розповідає «Громадський ревізор»

Григорій Голубовскький: «Нова стратегія передбачатиме підняття фінансового стану підприємства»

15:26 – П’ятниця, 18 грудня 2020
2020 рік приніс для КП «Броваритепловодоенергія»початок змін. З 4 грудня новим керівникомпідприємства став Григорій Голубовський, який донедавна виконував обов’язки радника міського голови. Сьогодні підприємство, з мільйонними боргами та купою проблемних питань, є справжнім випробуванням на міцність і професіоналізм для нового керівника. В якому стані директор приймає КП «Броваритепловодоенергія» та як планує виводити підприємство з кризи – про це матеріал «Громадського ревізора»

Бюджетні слухання в Броварах: фінансові очікування на наступний рік

14:39 – Неділя, 13 грудня 2020
Бюджетні слухання в Броварах розпочалися 8 грудня та тривали 3 дні. Через те, що вибори депутатів Броварської міської ради були визнані такими, що не відбулись депутати попереднього скликання не мають права планувати бюджет Княжич та Требухова (наразі очікують роз'яснення від міністерства фінансів), тому обговорювали виключно бюджет Броварів.

Як зекономити на комунальних послугах: практичні поради для містян

11:56 – Четвер, 03 грудня 2020
Кожного року під час наближення до холодів нас охоплює панічний страх перед сумою, що ми побачимо у квитанціях про сплату житлових послуг. Стримати зростання тарифів ми не можемо, але зменшити цифри в квитанціях нам під силу. «Громадський ревізор» підготував для вас рішення, які допоможуть витрачати на комуналку менше

Чи будуть повторні вибори в Броварах: крапку у виборчому процесі поставить суд

08:23 – Понеділок, 16 листопада 2020
Місцеві вибори 2020 відбулись25 жовтня, а пристрасті навколо них у Броварах не стихають і досі. До 6 листопада Територіальна виборча комісія у Броварах займалась перерахунком голосів та зведенням результатів. Однак, три судові позови поставили під сумнів результати їхньої роботи, а фінальну крапку в справі поставив суд. Тепер на броварчан очікують повторні місцеві вибори. Причини та наслідки – у питанні розбирався «Громадський ревізор»

Міські бібліотеки розвиваються та пропонують сучасну літературу броварчанам

11:35 – П’ятниця, 13 листопада 2020
Бібліотека у сучасному світі може здаватись островом, що загубився в океані технологій та інтернету. Але насправді цей острів такий затишний, тут є стільки всього незвіданого й цікавого, що він постійно манить до себе людей абсолютно різного віку. Книга у друкованому вигляді продовжує нести цінність в сьогодення. «Громадський ревізор» переконався в цьому, особисто відвідавши дві міські бібліотеки

Поради лікаря: чим небезпечне порушення сну?

12:14 – Четвер, 12 листопада 2020
Повноцінний та здоровий сон вже давно став чимось недосяжним для багатьох людей. Ті, хто має з цим справжні проблеми, обов’язково відчувають серйозні наслідки: втому, дратівливість, зниження працездатності. Про те, які загрози несуть розлади сну та як їх позбутися, розповідає «Громадський ревізор»

Безвихідні вихідні: в Україні запроваджено карантин вихідного дня

08:07 – Понеділок, 16 листопада 2020
Вперше позначку у 10 тисяч осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 Україна подолала 7 листопада. Цифра 10 746 здається нереальною, однак епідеміологи припускають, що це далеко не найвищий показник. Яким чином уряд намагається припинити поширення пандемії, в матеріалі «Громадського ревізора»

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ