БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.31

Підсумки десятиліття: скільки нових дитячих садочків з’явилось у Броварах

12:09 – Понеділок, 21 вересня 2020
Питання з освітніми закладами давно у нашому місті стоїть одним з перших у пріоритетності на вирішення. Місто зростає, молоді й дітей стає більше, а значить необхідні школи і садочки. Про те, як вирішувалось питання з дошкільними дитячими закладами у Броварах останні роки, у сьогоднішньому матеріалі «Громадського ревізора»

Дорогі броварчани! 19 вересня Бровари відзначатимуть свій 390-й День народження.

14:16 – Понеділок, 21 вересня 2020
Погодьтеся, ця ювілейна дата мала б ознаменуватися гучними святкуваннями, які завжди проводилися з нагоди Дня міста. Однак, цього разу нам всім доводиться боротися з чи не найтяжчою загрозою останніх років - Covid-19. Пріоритети змінилися, і сьогодні, замість того, щоб традиційно виходити на вулиці та святкувати усім містом, ми залишаємося вдома, адже це – запорука нашої безпеки.

Капітальні ремонти внутрішньобудинкових систем: які адреси увійшли до плану робіт?

10:08 – П’ятниця, 18 вересня 2020
Підготовка до опалювального сезону у місті триває. Наприкінці літа працівники Комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» розпочали реалізацію Програми капітального ремонту внутрішньобудинкових систем (ВБС) мереж в багатоквартирних житлових будинках, яка включає значну кількість об’єктів. Нині роботи продовжуються і вже охопили новий перелік будинків. До цього списку увійшли 10 адрес міста Бровари, за якими представники тепломережі вже провели обстеження щодо поточного стану та відтепер планують провести капітальні роботи: замінити каналізаційні мережі, трубопроводи, засувки, вентилі тощо. Журналісти “Громадського ревізора” дізнавалися які саме будинки увійшли до списку запланованих адрес та які роботи будуть проведені в них вже найближчим часом.

Перші здобутки. Як сьогодні працює броварська стоматологічна поліклініка?

08:15 – П’ятниця, 18 вересня 2020
Наприкінці минулого року, у грудні, у нашому місті відбулося відкриття комунального некомерційного підприємства «Броварська стоматологічна поліклініка». Директор підприємства Ірина Тесля з перших днів зазначила найголовнішу мету його роботи — створити стоматологію з широким спектром доступних для населення та якісних послуг. Про успішне досягнення такої цілі стало відомо на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 15 вересня. Всього за кілька місяців підприємство не тільки зарекомендувало себе як сучасний стоматологічний центр для броварчан (і це в умовах карантину), але й змогло вийти на високий рівень самоокупності. Детальніше — читайте у матеріалі «Громадського ревізору».

Covid-19. Бровари на межі «червоної» карантинної зони

08:14 – Понеділок, 14 вересня 2020
Вперше за час карантинних умов у Броварах зафіксували найбільшу кількість захворюваності на коронавірусну інфекцію — 30 випадків захворювання за одну добу. З початку пандемії у місті це найвищий показник, і кількість інфікованих, нажаль, зростає щодня. Броварська влада готується до ведення нових карантинних умов та можливого значного спалаху вірусу. Детальніше про ситуацію в місті — читайте у матеріалі «Громадського ревізора».

390 років: День міста Бровари єднає

07:24 – Понеділок, 14 вересня 2020
Відділ культури міської ради завершує підготовку до святкування Дня міста Бровари. Що саме очікує броварчан цього року та які цікаві заходи вдалося спланувати з урахуванням карантинних умов, читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

1 вересня у броварських школах: як це було?

06:02 – Понеділок, 07 вересня 2020
Традиційне свято першого вересня на цей раз стало початком не зовсім традиційного (з урахуванням карантинних обмежень) навчального року для всіх шкіл. Як зустрічали освітні заклади своїх учнів, чого очікують батьки і діти, та як готувались вчителі до старту навчання дізнавались журналісти «Громадського ревізору». Вранішній репортаж прямо зі шкільних подвір’їв.

Програми капітального ремонту житлового фонду в Броварах: практичні аспекти реалізації

06:44 – Понеділок, 31 серпня 2020
На минулій сесії Броварської міської ради депутати затвердили програму, спрямовану на підтримку ОСББ та ЖБК, а також внесли зміни до програми проведення капітального ремонту житлового фонду в Броварах. «Громадський ревізор» розбирався в тонкощах їх реалізації та перспективних планах на найближчі роки

«PROсадок»: у Броварах завершився курс лекції для молодих батьків

06:58 – П’ятниця, 28 серпня 2020
Минулого тижня у місті розпочалася серія зустрічей для батьків, які готують своїх діток до першого походу в дитячий садочок. Процес адаптації у навчальному дошкільному закладі лише на перший вигляд може здаватися простим, але насправді це стресовий момент, що потребує неабиякого терпіння, турботи і розуміння. Про це добре відомо директору дитячого садочка «Золота Рибка» — Юлії Трохимець. Саме тому разом із своєю командою пані Юлія ініціювала пілотний проект «PROсадок». Як минули лекції та які питання найбільше хвилювали батьків — дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ