БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.18

Ніна Хорошаєва: «Повна мобілізація медичної сфери Броварів – єдина можливість подолати вірус»

16:01 – П’ятниця, 20 березня 2020
Нова очільниця Броварського відділу охорони здоров’я Ніна Хорошаєва обійняла свою посаду у доволі важкі часи, коли світом вирує пандемія COVID-19, а від лікарів чекають рішучих дій. «Громадський ревізор» поспілкувався з Ніною Євгенівною та дізнався, як саме Бровари планують боротися з коронавірусом, що чекає на лікарів та пацієнтів та чи не стане карантин іще жорсткішим.

Олександр Кулик: лікарі посилюють готовність

14:28 – Четвер, 26 березня 2020
Олександр Кулик - Доктор медичних наук, Заслужений лікар України, автор та координатор схеми карантинних заходів у Броварській клінічній лікарні. Спеціально для «Громадського ревізора» Олександр Васильович розповів про готовність БКЛ до лікування хворих на коронавірус та про організацію їхньої госпіталізації.

Як місто допомагає малозабезпеченим

15:01 – Вівторок, 24 березня 2020
В умовах карантину одне з основних завдань міської влади та кожної свідомої людини – подбати про найуразливіших мешканців Броварів. У цю категорію підпадають старенькі пенсіонери, сім’ї у складних життєвих обставинах тощо. Чим і хто допомагає цим людям у період пандемії коронавірусу, яка потребує суворої домашньої ізоляції, дізнавався «Громадський ревізор».

Будьмо обізнаними: план дій, якщо ви захворіли

15:48 – П’ятниця, 20 березня 2020
Оголошення карантину в столиці та Броварах стало причиною появи масових панічних настроїв. Особливо тяжко доводиться тим, хто почав помічати у себе симптоми застуди. Починають з’являтися нав’язливі думки: а чи не зачепила мене пандемія? «Громадський ревізор» поспішає заспокоїти читачів та надає детальний алгоритм дій для тих, хто захворів під час карантину.

Нарешті відбулось! Результати конкурсу управляючих компаній у Броварах

13:20 – П’ятниця, 21 лютого 2020
Цей конкурс, мабуть, найочікуваніша подія в місті останніх місяців. Його тричі переносили. Нарешті сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії. Епохальна подія ліквідації послуг по утриманню житлових будинків та переходу на управління багатоквартирними будинками управляючими компаніями на договірних засадах – це значний крок вперед для всього міста.

Тарифи на опалення знову зміняться

11:59 – П’ятниця, 24 січня 2020
Відповідно до постанови Кабінету міністрів, у грудневих платіжках КП «Броваритепловодоенергія» зробили перерахування цін для населення. Як результат, залежно від площі квартири, мешканці отримали від 75 до 240 гривень «у мінус». Як формується ціна на тепло і підігрів води у будинках, а також які платіжки отримають броварчани за січень цього року розбирався «Громадський ревізор».

Знайомтесь! ЗЕ! Кандидат від Броварів МИКОЛА ГАЛУШКО

11:22 – Середа, 26 червня 2019
За попередніми соцопитуваннями партії «Слуга народу» прогнозують до 50% голосів на майбутніх виборах до Верховної Ради. Однак, довгий час було інтригою, хто буде представляти броварський округ від нинішнього лідера політичної арени? Маємо честь першими познайомити вас з представником ЗЕ!команди в одномандатному виборчому окрузі №97 МИКОЛОЮ ГАЛУШКОМ

Життя в борг

08:12 – Середа, 26 червня 2019
КП «Броваритепловодоенергія» затримує заробітну платню своїм робітничим бригадам та службовцям, не може розрахуватись з боргами перед НАК «Нафтогаз». А в той час НКРЕКП, підвищуючи тарифи на газ, розглядає документи місцевих комунальних підприємств на підняття тарифів до пів року. Хто кому винен і як «розрубати» цей вузол? У питанні намагався розібратись «Громадський ревізор»

ЧЕРВНЕВИЙ танцювальний бал для літніх людей

07:47 – Середа, 26 червня 2019
Нудьгувати на пенсії – це не про броварських бабусь та дідусів, тому що вони хочуть бути актвними та залишатися завжди у піднесеному настрої. Отож, для бажаючих провести приємно час на свіжому повітрі ГО «Броварська мистецька агенція» влаштувала справжню співочо-танцювальну феєєрію

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ