БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.37

Чи будуть повторні вибори в Броварах: крапку у виборчому процесі поставить суд

08:23 – Понеділок, 16 листопада 2020
Місцеві вибори 2020 відбулись25 жовтня, а пристрасті навколо них у Броварах не стихають і досі. До 6 листопада Територіальна виборча комісія у Броварах займалась перерахунком голосів та зведенням результатів. Однак, три судові позови поставили під сумнів результати їхньої роботи, а фінальну крапку в справі поставив суд. Тепер на броварчан очікують повторні місцеві вибори. Причини та наслідки – у питанні розбирався «Громадський ревізор»

Міські бібліотеки розвиваються та пропонують сучасну літературу броварчанам

11:35 – П’ятниця, 13 листопада 2020
Бібліотека у сучасному світі може здаватись островом, що загубився в океані технологій та інтернету. Але насправді цей острів такий затишний, тут є стільки всього незвіданого й цікавого, що він постійно манить до себе людей абсолютно різного віку. Книга у друкованому вигляді продовжує нести цінність в сьогодення. «Громадський ревізор» переконався в цьому, особисто відвідавши дві міські бібліотеки

Поради лікаря: чим небезпечне порушення сну?

12:14 – Четвер, 12 листопада 2020
Повноцінний та здоровий сон вже давно став чимось недосяжним для багатьох людей. Ті, хто має з цим справжні проблеми, обов’язково відчувають серйозні наслідки: втому, дратівливість, зниження працездатності. Про те, які загрози несуть розлади сну та як їх позбутися, розповідає «Громадський ревізор»

Безвихідні вихідні: в Україні запроваджено карантин вихідного дня

08:07 – Понеділок, 16 листопада 2020
Вперше позначку у 10 тисяч осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 Україна подолала 7 листопада. Цифра 10 746 здається нереальною, однак епідеміологи припускають, що це далеко не найвищий показник. Яким чином уряд намагається припинити поширення пандемії, в матеріалі «Громадського ревізора»

Як працюють санаторні групи в садочках? Приклади броварських закладів

10:27 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Більше 15-ти років у Броварах працюють садочки із санаторними групами, які мають спеціальний раціон харчування і не лише це. Зараз у місті маємо два заклади дошкільної освіти із такими групами: на Торгмаші – ЗДО «Теремки» та на Масиві – ЗДО «Барвінок». В чому особливість роботи санаторних груп у садочках, і як туди влаштувати дитину, дізнавався «Громадський ревізор»

Ордери у щасливе життя

12:52 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
Цього тижня три броварські родини отримали від міської влади ордери на нове житло. Ключі до трикімнатних квартир у новобудовах вручав особисто міський голова Ігор Сапожко. «Громадський ревізор» дізнавався подробиці цієї події, а також поцікавився історіями родин, які втрапили до числа щасливців

ЧИ ПОТРІБНА ШКОЛА БРОВАРАМ: для вирішення питання знадобилось дві позачергові сесії

13:59 – Вівторок, 29 вересня 2020
Будівництво молодшої ланки школи №10 активно стартувало минулого року. Наступної осені заклад, за планом, має приймати перших школярів. Однак, у вересні відбувся новий тендер, змінилась сума договору з підрядником та з’явилась необхідність кредитування. Скільки нині коштує будівництво школи і як депутати погоджували кредит на добудову закладу протягом двох сесій, читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Наталія Хаврюта: «‎Ми створили унікальний заклад для дітей нашого міста»

08:41 – П’ятниця, 25 вересня 2020
Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» — один із найвідоміших навчально-виховних закладів у Броварах. Він знайомий як дітям, так і їхнім батькам, оскільки більшість з них навчалася тут у шкільні роки, а згодом — привела до закладу власну малечу. Сьогодні «Камелія» має неймовірний вибір пізнавальних гуртків та команду талановитих педагогів, а її вихованці щороку досягають значущих здобутків у різноманітних сферах діяльності. Як сьогодні працює ДЕНЦ та яка команда стоїть за його успіхом — дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

390 років. Як броварчани святкували День міста цієї осені?

14:12 – Четвер, 24 вересня 2020
Без перебільшень, на святкування Дня міста чекали всі мешканці Броварів. Незадовго до визначної дати стало відомо про погіршення ситуації, пов’язаної з захворюваністю на Covid-19, та посилення карантинних умов. Це все передбачало, що звичної розважальної програми, на жаль, у 2020 не буде. Великий святковий концерт, на які броварчани завжди з нетерпінням чекають на День міста, цього року було відмінено. Натомість, такий розвиток подій надихнув міську владу та представників культурного простору нашого міста спробувати новий формат святкування 390-ї річниці Броварів. Як це було та які враження після себе лишив День міста у 2020 році — дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

Найбільш популярні

Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40
Вівторок, 24 листопада 2020, 13:31
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

Останні статті

Вівторок, 24 листопада 2020, 13:31
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:08
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ