БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Сучасний «Торгмаш» — важлива ініціатива міської влади та КП «Бровари-Благоустрій»

06:03 – Четвер, 16 липня 2020
«Торгмаш» – чи не найстарший район у Броварах. Побудованим тут будинкам вже майже 40, а то і 50 років, а тому кожен куточок потребує уваги: нового асфальту, зручних пішохідних доріжок чи ремонту вхідних груп у під’їздах.

Будівництво ІІ-ї черги вулиці Симоненка: коли розпочнуть роботи

18:02 – Неділя, 19 липня 2020
Вздовж лісу та вулиці Київської швидко розростається новий житловий мікрорайон, який потребує облаштування транспортної інфраструктури. Тому для багатьох його мешканців проект будівництва ІІ-ї черги вулиці Василя Симоненка – довгоочікувана та бажана подія, яка ось-ось почне втілюватись. Управління БЖКГІТ на початку липня підписало договір підряду на будівництво вулиці та планує розпочати його вже цього року. Більш детально про проект і плани його реалізації – у матеріалі «Громадського ревізору».

«Битва за Бровари»: як відстоювали право на створення Броварського району

09:53 – П’ятниця, 26 червня 2020
Червень став по-справжньому «гарячим» та доленосним місяцем для усіх мешканців Броварщини та українців в цілому. На Україну чекає нове районування. Найбільшою несподіванкою стало те, що Бровари, згідно пропозицій Мінрегіону, мають відійти до Бориспільського району з центром у Борисполі. Така ідея викликала шквал критики як у містян, так і у місцевої влади, яка розгорнула справжню боротьбу за утворення саме Броварського району. Хроніки «битви за Бровари» читайте у матеріалі «Громадського ревізора».

Чергова сесія міськради: альтернативні джерела енергії та збільшення ПЛР-тестувань

12:46 – П’ятниця, 10 липня 2020
9 липня відбулось засідання чергової сесії Броварської міської ради в ході якого депутати розглянули 22 питання. Про основне читайте в короткому огляді журналістів «Громадського ревізора».

Капітальні ремонти закладів освіти: як зміняться школи до першого вересня

13:00 – П’ятниця, 10 липня 2020
Після завершення всіх карантинних заходів, повернення школярів до своїх класів стане для них доволі неочікуваним. Все тому, що вже кілька місяців у навчальних закладах міста активно тривають масштабні ремонтні роботи. Оновлюються вестибюлі та санвузли, замінюються старі покрівлі і двері на нові, а також повністю облаштовують зелену територію, на якій невдовзі буде знову чутно дитячий сміх та гамір

Карантинне літо 2020: де планують відпочивати броварчани

14:22 – П’ятниця, 10 липня 2020
Комусь довелось лишитись вдома через брак коштів у кризовий період, комусь шукати місця для відпочинку в Україні, не ризикуючи летіти за кордон через COVID. Чи можна цього літа ефективно та якісно відпочити, як допомагає місто в цьому пільговикам і де планують відпочивають броварчани – дізнавався «Громадський ревізор»

Орієнтир-Буделемент: велике виробництво – турботливе керівництво

13:05 – П’ятниця, 19 червня 2020
Сьогодні продовжуємо серію матеріалів про підприємства Броварів, які мужньо пережили «карантинну кризу», не здаються перед труднощами та всіма силами підтримують не лише власне виробництво, але й своїх працівників. Цього разу «Громадський ревізор» завітав на виробництво компанії «Орієнтир-Буделемент»

Броварські підприємства: сучасні технології запорука якості продукції

06:45 – П’ятниця, 12 червня 2020
Бровари вже давно заслужили собі славу промислового міста, і недаремно. Сьогодні тут працює кількасот підприємств різних напрямків, більшість з яких, незважаючи на особливі умови роботи в ускладненій епідситуації, продовжували функціонувати. Вони не лише весь час забезпечували своєю продукцією ринок України, але зберегли робочі місця під час карантину та піклувались про своїх робітників. «Громадський ревізор» починає цикл матеріалів про найцікавіші та найбільші підприємства Броварів.

У Броварах демонтують незаконні заправки

11:00 – П’ятниця, 12 червня 2020
2 червня на черговому засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про демонтаж одразу сімох незаконно встановлених АЗС та АГЗП (автогазозаправних пунктів). Вже 10 червня під особистим контролем міського голови Ігоря Сапожка це розпорядження почали реалізовувати. «Громадський ревізор» долучився до інспекції та розповідає, як усе відбувалося

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ