Святкуймо День захисника України разом!

Тема тижня
07:56 – Вівторок, 10 жовтня 2017

14 жовтня православний світ відзначає велике свято – Покрови Пресвятої Богородиці, а Україна віднедавна в цей день ще й вшановує своїх славних синів – захисників держави. У Броварах в рамках святкування Дня захисника України заплановано чимало заходів та активностей.

«Я квітка…»

08:37 – Понеділок, 09 жовтня 2017

З 4 по 9 жовтня у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка, на Камерній сцені ім. Сергія Данченка проходив XIV Міжнародний фестиваль жіночих монодрам «Марія». У останній фестивальний день відбулася прем’єра моноспектаклю «Я квітка…», головним режисером-постановником якого є Валерій Невєдров.

Коли відімкнуться двері «Золотого ключика»?

12:02 – П’ятниця, 06 жовтня 2017

Цьогорічні ремонтні роботи у закладах освіти напередодні 1 вересня викликали чималий резонанс серед батьків. Але наразі учбовий процес розпочато, все помалу увійшло у звичний робочий режим. Вже і тепло «запустили» у школах та садочках. Найпроблемнішим об’єктом і досі залишається тільки дитячий садочок «Золотий ключик», що поряд з ЗОШ №7.

Перехідний вік чи баловство: чому 13-річні школярки втекли з дому

12:42 – Четвер, 05 жовтня 2017

Нещодавно Бровари сколихнула новина про зникнення двох малолітніх дівчат, Альбіни Чирикової та Жанни Савєльєвої, учениць 8 класу школи № 2. У понеділок, 2 жовтня, дівчата пішли до школи і не повернулися додому.

«Большая стирка» у Броварах: центральні вулиці вкриті невідомою піною

13:47 – Середа, 04 жовтня 2017

Сьогодні, 4 жовтня, до редакції «ГР» почали активно поступати дзвінки від броварчан з питанням, що ж коїться на вулицях Лагунової, Незалежності та Гагаріна. Що це за невідома мильноподібна рідина, якою вкритий весь асфальт? Таке враження, наче хтось вилив тону води з пральним порошком.

Осінній вальс під духовий оркестр

13:21 – Середа, 04 жовтня 2017

30 вересня, напередодні Дня людей похилого віку для усіх броварчан, котрі увійшли в золоту пору свого життя, було організовано Осінній бал на Співочому полі парку Перемоги.

У Броварах демонтують незаконно встановлену АГЗС

10:46 – Вівторок, 03 жовтня 2017

Сьогодні, 3 жовтня, виконавчий комітет Броварської міськради прийняв рішення, згідно якого автомобільна газозаправна станція по бульвару Незалежності, 33 підлягає демонтажу. Виявляється, газозаправну станцію уже втретє (!) встановлюють самовільно. Причому свідомо порушуючи норми чинного законодавства.

Нововведення у сфері освіти: 10 пропусків у школі - чекайте візиту полісменів

10:34 – П’ятниця, 29 вересня 2017

Про це мова йде у постанові № 684 від 13.09.2017 Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів. Зокрема, у пункті 13 зазначається, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом десяти днів підряд без поважних причин, навчальний заклад невідкладно повідомляє про це місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей.

Олімпійський урок у сьомій школі

11:19 – Вівторок, 19 вересня 2017

Щорічно у вересні всією Україною стартує Олімпійський тиждень, приурочений Дню фізичної культури та спорту.

Так, у рамках відзначення цього свята сьогодні у СШ № 7 відомий майстер спорту з легкої атлетики, міжнародний інструктор проекту «Дитяча легка атлетика» Ліана Копилова провела показовий урок з «королеви спорту» для учнів 2 та 6 класів.

«Основною метою таких занять є залучення якомога більшої кількості дітей до здорового способу життя», - зізнається легкоатлетка.

Урок розпочався традиційно – із руханки. Тримаючи у руках жовто-блакитні стрічки, діти енергійно рухалися під звуки ритмічної музики, після чого усі розійшлися по своїх командах на чолі зі старшокласниками. Кожна з команд по черзі пробували себе у різноманітних естафетах, котрі складають основу легкої атлетики: біг, метання, стрибки. Діти веселилися і старанно намагалися виконати все, що від них вимагається. У переривах Ліана Копилова проводила для дітей різного роду розминки, які вони із задоволенням виконували.

2olimp7

1olimp7

Крім того, на уроці для вищезгаданих вправ використовувався так званий нетрадиційний інвентар, котрий значно розширює різноманіття фізичних вправ на уроках фізкультури.

«Нас давно цікавить тема використання ігрового інвентарю. Він значно збільшує можливості фізичних навантажень для дітей. До того ж їм самим це цікаво. А це наше першочергове завдання, щоб дитина була зацікавлена», - зізнається директор СШ № 7 Ольга Жигулова.

Діти, звісно, зараз ще не зовсім усвідомлюють, для чого потрібні такі «незвичні уроки» з «новою вчителькою», але можливо когось таке заняття таки надихне на серйозний вибір у майбутньому. І хоча пропаганда не дуже приємне слово, коли мова йде про спорт, вона стає просто необхідною. 

4olimp7

5olimp7

Смачно, але небезпечно для життя

07:04 – Вівторок, 19 вересня 2017

Незважаючи на щорічні попередження медиків, осіння пора традиційно стає сезоном гострих отруєнь внаслідок вживання грибів. Поживні та смачні дарунки природи, на жаль, щороку «вкладають» на лікарняні ліжка сотні людей, для декого смакування лісовими грибочками може стати останньою трапезою у житті.

Найбільш популярні

Середа, 13 вересня 2017, 09:56
Середа, 13 вересня 2017, 10:01
Понеділок, 09 жовтня 2017, 11:37
Вівторок, 19 вересня 2017, 10:04
П’ятниця, 01 вересня 2017, 15:42
Вівторок, 19 вересня 2017, 14:19
Середа, 06 вересня 2017, 09:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ