«Міні-міс Бровари» повертається!

Тема тижня
11:50 – П’ятниця, 18 серпня 2017

Протягом понад 10 років на День міста у Броварах проводилися загальноміські конкурси «Міс Бровари» та «Міні-міс Бровари». Якщо у першому – дорослому – конкурсі конкурсантки намагалися вразити поважне журі красою та інтелектом, то маленькі принци та принцески – учасники міні-версії конкурсу краси – завойовували серця глядачів та суддів дитячою безпосередністю та мистецькими талантами. Обидва конкурси мали своїх прихильників. Однак, з плином часу у проведенні цих заходів було взято паузу і деякий час про такі конкурси не було чути.

На День Незалежності у Броварах буде весело

08:58 – Середа, 16 серпня 2017

Цьогоріч святкування Дня Незалежності України у Броварах продовжуватиметься аж чотири дні. Саме стільки вихідних очікує на українців.

«Амуссон» встановив перший підземний сміттєзбірник

09:45 – Неділя, 13 серпня 2017

Компанія «Амуссон-Київ» - новий перевізник ТПВ, що з 1 серпня працює у Броварах, розпочав реалізацію своєї інвестиційної програми.

Броварські спортсмени ще раз довели, що найкращі

11:28 – П’ятниця, 11 серпня 2017

Цього разу – на чемпіонаті Київщини з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи, що проходив 5 та 6 серпня в приміщенні легкоатлетичного манежу Київської обласної Школи Вищої спортивної майстерності у Броварах. Змагалися понад 70 спортсменів з Боярки, Борисполя, Білої Церкви, Ніжина, Києва та, звичайно ж, Броварів.

Бювет у парку Перемоги знову працює

10:18 – Четвер, 10 серпня 2017

Кількість городян, які використовують бюветну воду постійно зростає. І коли найближчий «постачальник» безкоштовної , однак якісної води виходить з ладу, з нетерпінням чекають відновлення його функціонування. Так сталося і з бюветом у парку Перемоги.

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

10:43 – Четвер, 22 червня 2017

Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Генеральне прибирання озера

13:52 – Середа, 14 червня 2017

Як добре вийти в наш оновлений парк і прогулятися біля озера, але естетичному вигляду водного плеса, м’яко кажучи, дуже далеко до ідеалу.  Одна з найбільших проблем окраси нашого центрального парку  те, що вода в ній непроточна , і щороку з настанням теплих днів  флора починає буйно цвісти.

Відзначення материнського подвигу

13:34 – Вівторок, 06 червня 2017

Хтось скаже – бути мамою – це звична справа і нічого героїчного в тому нема. Однак, ніхто не стане суперечити тому, що мама – найважливіша людина в житті кожного з нас. Саме вона знаходиться поруч з нами, розуміє всі наші проблеми, уміє розрадити та дати пораду.  Жінкам, які народили та виховали п’ять і більше дітей державою надається особлива відзнака – «Мати - героїня».

У Броварів з`явився новий побратим

11:33 – П’ятниця, 02 червня 2017

1 червня у святковий перший літній день відбулася історична подія – у виконкомі підписали угоду про співпрацю між містом Бровари (Україна) та Гродзіським повітом Великопольського воєводства (Польща).

Ремесло в руках дитини

10:51 – П’ятниця, 02 червня 2017

У кожного настає той момент, коли потрібно обирати професію, і це одне з найскладніших завдань, особливо якщо ти юний і не дуже розумієш, чим хочеш займатися у подальшому. Та в нашому місті ще взимку благодійній проект компанії «BRANDBERG» подарував можливість юним броварчанкам спробувати свої сили у професії перукаря.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ