Увійти Зареєструватися

Вхід до вашого акаунту

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля позначені (*) треба заповнити.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
Email *
Підтвердити email *
Капча *
Reload Captcha

Веселе дозвілля для дітлахів від центру соціальних служб

Вже не перший рік працівники броварського міського центру соціальних служб для сім ї дітей та молоді роблять все для того, щоб родини які потребують особливої уваги з боку міста не відчували себе обділеними увагою. Цьогоріч до Дня захисту прав дитини пройшло одразу декілька акцій.

Перша з них зібрала дітей із малозабезпечених родин та сімей, які перебувають під соціальним супроводом у центрі. Свято для діток організували в стінах броварського кафе «Світлана».

«Цього року у нас 20 діток. Ми вже не вперше проводимо такого роду заходи, тому намагаємося вносити певні корективи у програму, робити її захоплюючою, подарувати діткам свято. Декілька років поспіль у проведенні таких заходів нам допомагають дівчата із майстерні дитячих свят «Тридев’яте королівство»»,- розповідає Аліна Ярмоленко, директор броварського міського центру соціальних служб для сім ї дітей та молоді.

Веселе дозвілля, ігри, танці та море вражень чекали на дітей. Провести час у компанії друзів, «супер-вумен» та посіпак, смачно пообідати та отримати яскраві емоції. Після проведеного дійства малеча залишилась у захваті.

Ще один захід був проведений декількома годинами пізніше. У рамках реалізації програми «Назустріч дітям» та «З турботою про кожного» було закуплено і видано 50 продуктових наборів для соціально незахищених родин. Як зазначають організатори, ціна одного пакунку складає 250 гривень. Тож всі родини мали чудову можливість отримати найнеобхідніше цілком безкоштовно.

«У кожному пакеті по 13 найменувань різноманітних товарів. Там є майже всі види крупів, борошно, соняшникова олія та консерви»,- розповідають у центрі соціальних служб.

Як запевняють організатори - підтримка родин що стоять на обліку в броварському міському центрі соціальних служб є одним із першочергових завдань в їх роботі.

socdop1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Середа, 14 червня 2017, 16:52
Вівторок, 13 червня 2017, 11:47
Вівторок, 06 червня 2017, 16:34
П'ятниця, 02 червня 2017, 14:33
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:51
Вівторок, 30 травня 2017, 17:11
П'ятниця, 26 травня 2017, 16:10
Середа, 24 травня 2017, 15:51

banner swiming

Розсилка новин