У спортсменів свій Миколайчик: анонси спортивних заходів у Броварах

До початку новорічно-різдвяних свят лишаються лічені дні і, ясна річ, такі святкування жодним чином не можуть обійти наших броварських спортсменів, які підготували велику кількість спортивно-масових заходів.

Так, з нагоди Дня Святого Миколая, 14 грудня, у басейні КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» пройдуть змагання з плавання.

Ці змагання проводять у місті щороку і як запевнила старший тренер ДЮСШ Надія Шеїна, усі учасники отримають від Миколая подарунки. Початок об 11:30.

Окрім того, у суботу, 15 грудня, у Легкоатлетичному манежі пройдуть змагання з легкої атлетики серед дітей (від 3 до 12 років).

Як зазначила тренер з легкої атлетики ДЮСШ Оксана Романюк, в першу чергу це можливість призвичаїти малечу до самого формату змагань. До того ж, це виховує у дітях азарт. Подарунки від Миколайчика також отримає кожен учасник. Початок о 15:00.

А власне 19 грудня, у Броварах серед вихованців шахового клубу ДЮСШ проведуть змагання з шахів. Приємні презенти обіцяють вручити всім учасникам. Початок об 14:00.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Вівторок, 18 червня 2019, 14:33
Вівторок, 18 червня 2019, 14:26

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ