У Броварах відзначили найкращих медичних працівників

У третю неділю червня в Україні традиційно відзначають день медичного працівника. У Броварах святкування та привітання медиків зазвичай проводять напередодні, тож, журналісти «Громадського ревізору» завітали на урочисту подію.

medday1

Багаточисельний колектив Броварської багатопрофільної клінічної лікарні та працівників медичних амбулаторій Броварського району вітали квітами, подяками та нагородами у актовій залі Консультативного – діагностичного центру.

medday8

«Хочу вам низько вклонитися за вашу витримку, відношення до своєї роботи, за те що кожен день ви боретесь за здоров’я людей. Я вдячний великому колективу всієї галузі медицини нашого міста та району. Пишаюся вашою добротою та благородною працею. Вітаю з професійним святом та бажаю міцного здоров′я та злагоди» - сказав свої вітання міський голова Ігор Сапожко.

medday5

medday4

Грамоти, нагороди, подяки та подарунки від райради, райадміністрації та від виконкому міської ради за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм отримали десяткі медичних працівників Броварщини. Були відмічені представники найрізноманітніших направлень – лікарі, медсестри та санітари. Слова вдячності та вітання лунали зі сцени невичерпно.

medday7

«Лікар – це покликання душі. І ваша праця заслуговує найвищої поваги серед людей. Всі медичні працівники, присутні чиновники та громада зробили великий вклад у розвиток медицини у Броварах і тому спільними стараннями ми кожного дня покращуємо надання послуг» - привітав в.о. голови Броварської РДА Юрій Плакся.

medday2

medday3

Також, велику медичну сім´ю привітали голова соціальної комісії Валентина Шульга та голова районної ради Сергій Гришко.

medday6

Редакція «Громадського Ревізору» приєднується до усіх привітань та бажає кожному спеціалісту у білих халатах міцного здоров´я, поваги від людей, достатку та благополуччя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Вівторок, 12 листопада 2019, 13:59
Понеділок, 11 листопада 2019, 16:31
П’ятниця, 08 листопада 2019, 09:23
Середа, 06 листопада 2019, 14:06
Вівторок, 05 листопада 2019, 10:51

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ