БРОВАРИ +18
НБУ USD 26.87

Про стан здоров’я у місті інформують медики

Протягом минулого тижня надійшло 36 скарг по інфекційним захворюванням, з них 26 стали результатом кишкових інфекцій та 3 випадки сальмонельозу.

Тож медики попереджають: у літню пору будьте особливо обережні з продуктами, що швидко псуються, та не вживайте рибу, яка не пройшла термічну обробку.

Також нещодавно у місті було зафіксовано випадок туберкульозу. Хворим виявився дорослий чоловік, 52-х років. На сьогодні діагноз підтверджено, хворий знаходиться на стаціонарному лікуванні, а з його оточенням проведено обстеження та профілактичну роботу.

За поточний рік у місті було зафіксовано всього 470 випадків на кір, з яких 46% хворих – діти. Однак, за літній період кількість захворювань різко скоротилась. За минулий тиждень було зафіксовано лише 3 випадки кору, всі хворі – дорослі, що не були вакциновані.

Продовжують фіксувати випадки захворювання Лайма, за минулий тиждень захворіло двоє людей. Кліщів було виявлено, після прогулянки у броварському лісі. Будьте обережні на природі, обов’язково обробляйте одяг засобами від комах та кліщів, – попереджають медики Броварів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ