БРОВАРИ +17
НБУ USD 26.87

Запуск мотузкового парку. Новий сезон зі старим власником.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради розглянули питання про затвердження Протоколу конкурсної комісії, згідно якого ТОВ «Скайпарк» визнано переможцем конкурсу – їм надано право розміщення і облаштування «Зони мотузкового парку» на території парку «Перемога» (біля озера).

Фактично, підприємство «Скайпарк» поновило свої права оренди. Адже минулого сезону, вони вже отримували в оренду від БМР цю зону відпочинку, але після нещасного випадку з дитиною на майданчику, за наказом мера, їх договір оренди був відкликаний. Мотузковий парк стояв довгий час закритий до відвідування.

Однак, цього літа підприємство знову подало документи у міськраду, на конкурсній основі. За умовами конкурсу вони мали отримати відповідні дозвільні документи та пройти перевірки, що й було ними зроблено. Комісія стверджує, що всі заходи безпеки у зоні відпочинку підприємство переглянуло, належним чином виправили, про що свідчить подана ними документація. За результатами проведення оцінки конкурсної пропозиції ТОВ «Скайпарк» стали переможцями, що зазначено Протоколом засідання конкурсної комісії від 01.07.19р. Скоро «Зона мотузкового парку» запрацює знову у повному режимі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ