БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.98

Отримати паспорт нового зразка у Броварах? Тепер швидко і просто!

Сьогодні в Броварах відбулось інспектування нового Відділу документування та оформлення паспортів громадянина України Центру обслуговування "Прозорий офіс", де мешканці нашого міста зможуть оформляти внутрішні та закордонні документи нового зразка, ID- та біометричні паспорти.

idkartki2

На попередньому огляді Відділу був присутній мер, Ігор Сапожко, який особисто протестував процедуру оформлення паспорту на новому обладнанні.

idkartki3

Новий Відділ було створено в рамках розширення сфери надання адміністративних послуг в результаті спільної взаємодії з ДМС. Функціонування цього відділу надасть змогу "розвантажити" Броварський районний територіальний підрозділ Державної міграційної служби. Відділ оснащений всім необхідним для зручності не лише адміністраторів, але й відвідувачів: інформаційні стенди, кімнати очікування і навіть дитячий куточок, для найменших.

idkartki1

На прийом, для отримання ID- та біометричного паспорту, можна буде записатись он-лайн, на сайті БМР, або користуючись терміналом, який розміщено в приміщенні Відділу. В повноцінному режимі Відділ планує розпочати роботу вже цієї п’ятниці, а всю додаткову інформацію можна буде знайти на сайті brovary-rada.gov.ua у розділі «Адміністративні послуги».

idkartki

idkartki4

idkartki5

idkartki6

idkartki8

 

Коментарі   

+2 # Наталія Твардовська 18.07.2019, 06:17
Чому не вказано місце знаходження? Конкретна адреса в Броварах?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ