Старе руйнуєм. Будуєм нове! – демонтаж погребів та плани на інклюзивний майданчик біля ЗОШ №10

Нещодавно по вул.Короленка управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради було демонтовано 167 погребів в районі будинків 60-а та 60-б.

І як би не бушувала спільнота міста у соцмережах, але роботу зроблено. «Ніхто нам не заважав проводити демонтаж, «під техніку» населення не кидалось. Навпаки, схвально відгукувались про нашу роботу, думаю, ці «грибки» та металеві люки під будинками вже всім порядком набридли», - прокоментував роботу свого управління начальник відділу контролю за станом благоустрою Михайло Черняк.

На сторінці БМР у фейсбук вже навіть виклали інформацію стосовно майбутнього проекту – на даній ділянці планують збудувати (цитуємо) «сучасний інклюзивний майданчик для відпочинку, інтерактивних ігор, реабілітації, соціалізації діток з інвалідністю. Все – гойдалки, гірки, покриття, обладнання – буде пристосовано для потреб особливих дітей».

inside 1

Наразі, зараз техніка управління благоустрою закінчила свою роботу по демонтажу погребів, та пішла з майданчика, залишивши у дворі суміжних будинків кучугури землі, глини, повалені дерева. Ці будинки межують з подвір’ям ЗОШ №10, місце досить прохідне, а значить, потребує якомога швидшого облаштування, принаймні, до початку шкільного року.

Коли планують привести територію в порядок, та реалізувати проект з інклюзивним майданчиком, ми дізнавались у броварському управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту. «Проект інклюзивного майданчика досить дорого коштує. У цьому році нам не виділять фінансування на його реалізацію, але він є в планах на наступний рік. Стосовно облаштування території на місці демонтованих погребів, звичайно, це першочергова задача для нас. Найближчим часом почнуться роботи по вирівнюванню території, організації зеленої зони, буде зроблено тротуар та проходи до школи. До навчального року все буде готово точно!» - поділилась інформацією Тетяна Нагорна, заступник начальника УБЖКГІТ.

image2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ