БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Стадіон, так стадіон!

4 липня на сесії Броварської міськради депутати погодили виділення 5 млн.грн. Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту для завершення будівництва стадіону в парку «Перемога». Як рухаються справи сьогодні? – дізнавався «Громадський ревізор» у заступника начальника УБЖКГІТ Тетяни Нагорної.

 «Оскільки об’єкт нашому управлінню дістався не «з нуля», ми досить уважно та обережно відносимось до нього. Адже на цей стадіон зараз направлена увага всього міста. Терміни робіт дуже стислі, а справ ще багато треба завершити», - поділилась з нами Тетяна Нагорна. Задач справді стоїть багато.

По-перше, завершення корпусу адміністративної будівлі. Його збудували, але він поки «без вікон, без дверей», без підключених комунікацій. Тобто, зараз роблять засклення, встановлюють двері, виконують внутрішні роботи, підключають електропостачання, воду та інші комунікації.

S2

По-друге, встановлення трибун з сидіннями для глядачів. По-третє, підготовка поля. Що включає розгортання штучного газону, розмітку поля і встановлення воріт. І наостанок, облаштування  під’їздів до стадіону. Їх планується два: один – з вулиці Гагаріна, інший – з Ярослава Мудрого.

Проведений Управлінням тендер визначив підрядником робіт ТОВ «Київське Управління Механізації». Вони вже активно працюють на об’єкті та планують завершити роботи до Дня Міста, 21-го вересня. Задача стоїть досить складна перед Управлінням і підрядником, але вони обіцяють прикласти максимум зусиль щоб виконати все якісно, в зазначений термін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ