БРОВАРЫ +5
НБУ USD 24.53

Мер ініціював повторний об’їзд окремих шкіл.

На ранковій оперативній нараді в  міськвиконкомі головним питанням до обговорення були результати роботи комісії з перевірки готовності закладів освіти міста до нового навчального року (коротко ми писали про цю подію тут, розширену інформацію по закладах читайте у наступних матеріалах ГР).

Якщо дитсадочки добре підготувались до прийому дітей, то деякі школи, на момент роботи комісії (завершення перевірки 20 серпня) ще не завершили ремонтні роботи. Так ЗОШ №1 була на фінальній стадії ремонту харчоблоку , в ЗОШ №7 теж проводили роботи в їдальні - замінювали вікна, плюс активно велись роботи з укріплення конструкції горища, ЗОШ №9, за рекомендаціями санстанції, потребувала косметичного ремонту медкабінету.

7 school bro

Начальник УБЖКГІТ Світлана Решетова запевняла, що до 1-го вересня всі заплановані роботи, які веде її управління по школах, буде завершено.

В ЗОШ №1 працювали всі свята, без вихідних, там все готово – лишилось тільки прибрати. Вікна в ЗОШ №7 вже замінили, наразі займаються відновленням облицювання плитки в їдальні. Також тут на 100% завершені роботи по фасадній частині, де демонтували утеплювач для укріплення горища.

7 school bro1

Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки, доповіла, що недоліки отримані від комісії, по ЗОШ №9 та іншим закладам, ретельно переглянули та взяли під контроль їхнє усунення, аби до початку навчального року все було виконано.

В свою чергу, мер Ігор Сапожко, наголосив, що теж ретельно вивчив перелік недоліків від комісії, та попросив звернути також увагу на ЗОШ №3, територія якої на момент виїзду комісії була перерита траншеями, що говорить про її неготовність приймати дітей. А також попросив створити додаткову комісію, для повторного об’їзду всіх зазначених об’єктів. Результати даного виїзду він дав доручення зафіксувати протокольно, та йому доповісти особисто 29-го серпня.  

9 school bro

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ