БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Міський центр реабілітації планує розширення та добудову басейну

Сьогодні міськвиконком одноголосно підтримав проект Рішення про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Реконструкція частини будівлі, з прибудовою басейну оздоровчого призначення, по вул.Гагаріна, 8-А». Проект подавав на розгляд Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Коротко про нього доповідав директор, Валерій Іваненко:

«Нам було виділено кошти на проект реконструкції з прибудовою басейну (600 тис.грн. -прим. редакції). На сьогоднішній день готові 18 томів проекту, загальною кошторисною вартістю 40 мільйонів гривень. Проект дорогий, тому ми плануємо залучати для реалізації обласні а, можливо, навіть кошти державного бюджету. Я особисто буду цим займатись», - пообіцяв на міськвиконкомі директор центру.

Basein 1

Заплановане будівництво передбачає використання енергоефективних сучасних технологій. Що це значить? У проекті використовуються сонячні батареї, від яких працюватимуть теплові насоси для обігріву приміщень та підігріву води в басейні. Тобто, будуть мінімізовані витрати тепло- та електроенергії. Також передбачено можливість буріння власної свердловини під воду, що зробить проект автономним по водоспоживанню.

Basein 2

Ванна басейну для реабілітації планується розміром 4х12 метрів, з похилим дном, де батьки зможуть разом з дітьми займатись вправами у воді, також з ними працюватиме інструктор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ