БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Підсумки Громадського бюджету

27 вересня завершився етап голосування за проекти Громадського бюджету, і сьогодні в міській раді відбулось засідання Координаційної ради, на якому підбивали підсумків конкурсу, проводили підрахунок голосів та визначення переможців. Нагадаємо, що голосування проходило паралельно в он-лайн режимі на веб-ресурсі, та в офісі Центру обслуговування «Прозорий офіс», шляхом заповнення анкет за проекти у категоріях «великі» та «малі».

На початку засідання, заступник голови координаційної ради Микола Загуменний зазначив, що етап голосування за проекти пройшов досить жваво: броварчани ознайомлювались з проектами та активно підтримували їх своїми голосами. Наталя Попович, керівник Центру обслуговування «Прозорий офіс» доповнила, що цього року була досить низька активність у їхньому офісі по прийому анкет. Але, як показала практика, набагато більше людей віддало перевагу он-лайн ресурсу.

Gromadskyi 1

Тим часом до зали засідань занесли скриньки з анкетами, почався підрахунок голосів і підбиття підсумків, з урахуванням голосування на веб-порталі. Всього опрацювали 149 анкет з голосуванням через «Прозорий офіс», та через веб-портал Броварської міської ради проголосувало 2 528 чоловік. Результати рейтингу та сумарну кількість голосів по проектах можна переглянути у таблицях нижче:

Table GB 1

Table GB 2

За результатами голосування переможцем у категорії «великі» було визнано Проект «Створення зеленого комфортного простору на території між будинками по вул. Грушевського 19 та 21». На засіданні був присутній автор проекту, який подякував за таку чудову ініціативу міської влади Броварів, за можливість реалізувати ідеї городян для покращення власного міста коштом громадського бюджету.

Gromadskyi 2

Стосовно проектів категорії «малі» у координаційної ради виникла пропозиція реалізувати всі проекти-учасники. Сумарна цифра проектів цієї категорії склала 1 млн. 437тис.грн., що цілком дозволяє фінансувати з громадського бюджету всі чотири проекти (за умовами конкурсу виділено 1,5 млн. з громадського бюджету по кожній категорії, прим.редакції). Всі члени координаційної ради підтримали дану пропозицію.

Тож, переможці визначені, результати скоро будуть оприлюднені на офіційному сайті БМР, а проекти та рішення по виділенню коштів з громадського бюджету винесуть на погодження в наступну сесію міської ради. Єдине, про що попередили учасників, кошти будуть виділені з бюджету лише наступного 2020 року, бо на цей рік вже всі кошти розподілені. Але, наразі, чекати вже недовго.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ