БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Коли в Броварах з’являться нові школи

Гостра тема, яка турбує громаду м. Броварів останні роки, питання будівництва нових шкіл. Наразі готовий проект та тривають роботи з будівництва школи молодшої ланки на 960 учнів, яка стане частиною школи №10. Договір на виконання будівельно-монтажних робіт підписано між Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради та ТОВ «ХОЗХІМСЕРВІС» у травні 2019 року. Кошторисна вартість об’єкта – 130 мільйонів гривень.

Вчора журналісти «Громадського ревізора» побували на будівельному майданчику та пересвідчились, що роботи йдуть досить високими темпами.

School 10 6

Нова школа за планом складатиметься з трьох блоків: спортивної зали та двох основних корпусів зі столовою, актовою залою та сучасними приміщеннями формату «openspace».

School Petliury

Станом на даний момент зведено фундамент, колони, балки та плити перекриття спортивної зали. Здійснено зворотню засипку грунту під облаштування підлоги даного приміщення та проводиться робота з гідроізоляції фундаменту. Проектом передбачено таке сучасне технічне рішення вікон - зенітні ліхтарі. Це нестандартна архітектурна конструкція, в якій через прозорий дах видно зеніт сонця. Монтаж стелі та конструкцій освітлення буде здійснено до кінця року.

School 10 3

Наступним етапом стане зведення цегляних стін, яке планують завершити до кінця жовтня. Таким чином до кінця року будівля спортивної зали буде закінчена і готова для внутрішніх робіт.

School 10 4

Паралельно ведуться роботи на другому та третьому етапах будівництва. Заведена спеціальна техніка, змонтовано кран. Вирили котлован, але тут не обійшлося без сюрприза для проектантів та будівельників: на місті будівництва було виявлено 197 бетонних паль - частини фундаменту покинутого на цьому місті більше десяти років тому будівництва.

School 10 8

На другому блоці вже завершується процес втановлення суцільних залізобенних свай за сучасною технологією: з використанням спеціальної віброзанурювальної машини. Саме тому мешканці сусідніх будинків не чують характерних для цього етапу будівництва звуків. Тут же, на другому блоці, вже зведена третина монолітних стін, які згодом стануть підвальними приміщеннями будівлі. Наступний етап-третій блок.

School 10 2

За словами начальника дільниці Олексія Некрасова всі роботи ведуться згідно графіку, єдина затримка стосується саме підготовчого етапу. «Ми розпочали роботи на об’єкті 25 червня і за планом мали б закінчити встановлення свай в кінці вересня. Але на даний момент роботи ще тривають, оскільки більше місяця нам знадобилося на демонтаж виявлених залізобетонних конструкцій від старого котловану та коригування проектної документації» - прокоментував він ситуацію.

School 10 1

Будівельники поспішають до початку холодів та дощів. Тож наші кореспонденти побачили на власні очі активну діяльність одразу на кількох ділянках – у будівлі спортзалу іде процес гідроізоляції, на дні котловану в одній частині триває занурення свай, в іншій частині майданчика триває очистка ділянки від залишків колишнього будівництва.

School 10 5

 Також зазначимо, що будівництво відбувається коштом будівельної організації, а оплату місто здійснює за фактом виконання робіт після підписання відповідного акту. У 2019 році заплановано фінансування даного будівництва в розмірі 32 мільйона 200 тисяч гривень, причому частину фінансування у розмірі 20 мільйонів гривень забезпечує міський бюджет, іншу частину виділено з обласного бюджету.

Будівництво планують завершити в четвертому кварталі 2020 року. І вже у 2021 навчальному році нова школа відкриє двері перед своїми маленькими учнями.

Також проінформуємо коротко про ситуацію з іншими майбутніми загальноосвітніми закладами міста.

Наразі готовий проект школи на вулиці Симоненка на 2340 учнів. Вартість будівництва школи біля 800 мільйонів гривень. Фінансування такого об’єкту неможливе лише коштом міського бюджету, тож зараз триває пошук інвесторів, які б зацікавилися будівництвом надсучасної інноваційної школи у м. Бровари.

School Symonenka 3

 

School Symonenka 1

Заплановано також добудову гімназії ім. С.Олійника. На сьогодні профінансовано проведення робіт з технічного обстеження та підготовку передпроектного рішення. Надалі буде узгоджено проект і розглянуті питання фінансування безпосередньо будівництва.

 

Також вже готовий проект будівництва молодшої ланки школи на 360 місць в ЖК «Олімпійський». Замовником проекту виступило ПАТ «ВПБФ «АТЛАНТ».

School Olimpiyska

Коментарі   

0 # Алла Третяк 05.10.2019, 10:46
Педагог. Стаж 28 років.
Дякую за все що зроблено у напрямку побудови шкіл. Це болюче питання. Дай Бог щоб все задумане збулося!!!
А всім хто причетний - міцного здоров‘я !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ