БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Спортивне свято в Броварах

12 жовтня в м.Бровари під керівництвом управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації пройде відкритий чемпіонат Київської області з лижоролерів серед юнаків та дівчат. Даний чемпіонат організовується в рамках загальної та спеціальної фізичної підготовки серед лижників й має на меті виявити найсильніших спортсменів для формування збірної команди області.

У офіційних спортивних змаганнях візьмуть участь не лише команди з міст та районів Київської області, але і спортсмени з інших регіонів України, зокрема з м. Чернігова, м. Шостки, м. Конотопа. Змагання проводитимуться згідно з правилами спортивних змагань з лижних гонок, спортсмени змагатимуться у своїх вікових категоріях в особистій першості.

Просимо броварчан звернути увагу на те, що на час проведення змагань, а саме з 12.00 до 16.00, буде перекрито рух автотранспорту на частині вул. Гагаріна - від майдану Свободи до стадіону «Спартак».

Змагання складатиметься з двох етапів: на першому етапі юні спортсмени бігтимуть крос в парку «Перемога», після того стартуватимуть безпосередньо у лижних змаганнях. Для лижного забігу буде відведено ділянку дороги по вулиці Гагаріна.

Запрошуємо броварчан відвідати захоплюючі змагання та підтримати юних спортсменів!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ