БРОВАРИ +19
НБУ USD 28.31

Бровари приймають всеукраїнські змагання

Вчора у плавальному басейні «Купава» стартував Кубок України з плавання. Найсильніші плавці країни з’їхались на змагання до Броварів, аби мати шанс потрапити до основного складу Збірної та надалі представляти Україну в змаганнях європейського та світового рівня, зокрема на Олімпійських іграх 2020 року в Японії.

На урочисте відкриття змагань особисто приїхав президент Федерації, віце-президент Європейської ліги плавання, Андрій Власков. Також на церемонії були присутні: начальник відділу фізичної культури і спорту БМР Дмитро Рожков, директор фізкультурно-оздоровчого комплексу «Купава» Сергій Бреус, голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Київській області та головний суддя змагань Дмитро Ларін.

Kupava 1

«Ми дуже вдячні Федерації плавання за довіру проводити дані змагання. Адже «Купава» вже вдруге приймає Кубок України, що говорить про відповідний рівень нашого басейну. Наступного року ми плануємо не лише проведення цього кубку, але є намір провести захід світового рівня - міжнародні змагання з плавання «Multinations». За підтримки української Федерації та місцевої влади, думаю, ми цілком могли б це реалізувати. Змагання такого ґатунку – це величезний крок вперед для міста, і знак, що Бровари можуть приймати заходи найвищого рівня», - говорить Дмитро Ларін, головний суддя змагань.

Kupava 2

Близько трьохсот спортсменів три дні змагатимуться за честь увійти до складу української збірної. Від Київської області на змаганнях виступає 36 спортсменів, більшість з яких – вихованці броварської школи. Програма змагань включає весь традиційний перелік стилів та дистанцій: брас, батерфляй, вільний стиль, комплексне плавання та ін. Найцікавіші та найдинамічніші запливи, очікуються в останній день змагань, у суботу, на дистанції 50 м брасом, серед чоловіків та жінок. Тож всіх бажаючих підтримати броварських плавців та побачити на власні очі майбутніх чемпіонів з плавання, басейн «Купава» чекає 8 та 9 листопада, старт змагань об 11.00.

Kupava 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ