БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.31

Планували – веселились, а будувати будемо? – сесія БМР про реалізацію проектів доріг

65-та сесія Броварської міської ради розпочалась з виступу депутату обласної ради Олега Іваненка з яким прийшли мешканці вулиці Княжицька. Разом вони звертались до міських депутатів і просили взяти під контроль ремонт вулиць міста, які особливо гостро його потребують.

«Ви бачите на фото, що наша Княжицька абсолютно не має асфальтного покриття, у дощі її затоплює – ні пройти, ні проїхати. Навіть машини швидкої до нас не хочуть їхати! Нам кілька років вже обіцяють капремонт і щороку переносять. На наступний рік нас знову поставили у плани, але чи виконаються вони?..» - звернулись мешканці Княжицької до депутатів сесії міськради.

knyazhytska 1

У відповідь на це Ігор Сапожко повідомив, що дійсно, проект на капремонт вулиці Княжицької готовий в роботу, як і десятки інших проектів міських вулиць, виконаних на замовлення Управління БЖКГІТ та запити мешканців Броварів. Сума реалізації всіх робіт – трохи більше 1 млрд.грн. і це лише на дороги! Місто не витягне на 100% їх фінансування з місцевого бюджету, адже маємо ще купу потреб, і найгостріша та першочергова – це нова школа.

Чи є в такому випадку шанс на вирішення питання з дорогами? На думку міського голови є, з чим він і звернувся до самого Олега Іваненка, як представника обласних депутатів: «Цього року Київська область отримала субвенцію з держбюджету на дороги 850 млн.грн. Це цільові кошти, з яких 425 млн.грн.ідуть на утримання державних і обласних доріг, а 425 млн.грн. – це капіальні видатки на будівництво місцевих, обласних і державних доріг. Бровари роблять відрахування до обласного бюджету у розмірі 11% (а це немала цифра!) і не отримають з цільових коштів на дороги від області нічого! Тому я хочу звернутись до наших депутатів в обласній раді, в тому числі і до Вас, Олег Валерійович, у нас є готові проекти доріг таких як Княжицька, Симоненка, Чубинського - допоможіть нам отримати на місто кошти на капітальний ремонт доріг!»

Самі ж депутати міськради зазначили про необхідність правильно розставляти пріоритети, визначати першочерговість при запуску проектів і їх фінансуванні. Всі розуміють, що бюджет міста не гумовий, і можливості його обмежені, тому в першу чергу є необхідність робити аварійні вулиці, а там де ситуація не критична – будуть чекати.

Скільки саме коштів виділить на ремонт доріг у наступному році місто, та які проекти реалізуються за рахунок місцевого бюджету, дізнаємось вже на наступній сесії міськради, що пройде 19-го грудня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ