БРОВАРИ +19
НБУ USD 28.31

«Повір у себе» і все стане можливим!

29 листопада на великій сцені МКЦ «Прометей» відбувся щорічний фестиваль талантів дітей з особливими потребами. Захід приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

О 13.00 у фойє відвідувачі мали змогу оцінити художній талан дітей. Там проходила виставка робіт, виконаних різними техніками та на різну тематику. А всіх маленьких гостей зустрічали та розважали веселі клоуни.

povir u sebe

О 13.30 розпочалась велика концертна програма, участь у які взяли відомі в місті творчі колективи. Та все ж головними героями в цей день були діти, які мають особливі потреби. Хтось з них має вади зору, хтось слуху, але Господь при цьому щедро нагородив їх талантом. Ці діти особливі, але вони не вирізняються з-поміж однолітків. Вони такі ж обдаровані, такі ж веселі та усміхнені. Щиро радіють оплескам залу та подарункам. Важливо, щоб суспільство їх сприймало як рівноправних членів соціуму.

Саме цей фестиваль із стверджуючою назвою «Повір у себе» дає потужний посил, що сила духу та щоденна праця роблять можливим усе.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ