БРОВАРИ +19
НБУ USD 28.31

Бровари вітають переможців: в БВУФК відбулись змагання з кіокушинкай карате

У суботу, 15 грудня, на базі спорткомплексу Броварського вищого училища фізкультури відбувся мегазахід, що поєднав відразу чотири знакових турніри кіокушинкай карате: відкритий кубок м.Бровари, відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів «Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup – BROVARY- 2019», відкритий Кубок України «Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup – BROVARY- 2019» та відкритий Чемпіонат України серед ветеранів «6-th Ukraine Fullcontact Karate Championship».

karate 3

З самого ранку пройшли дитячі змагання (2006-2007р.н.) та турнір серед юнаків та юніорів (2004-2005р.н., 2002-2003р.н.), у яких прийняли участь понад 200 учасників зі всієї України. Турнір юніорів став для спортсменів першим відбірковим етапом на Чемпіонат Європи 2020 в Румунії. Команда з Броварів досить успішно виступила на цих змаганнях. Перші місця зайняли броварчанини: Ладошкін Денис, Гуріна Катерина, Сірик Андрій, Нестеренко Анастасія.

karate 2

По обіді відбулося відкриття Кубку України серед дорослих та Чемпіонату ветеранів (вікова категорія 35+). Відразу на трьох татамі відбувалась видовищна боротьба професіоналів спорту та ветеранів кіокушинкай карате. Найзапекліші бої відбувались у жіночих спарингах, які супроводжувались голосними вигуками не лише бійців, але й тренерів та групи підтримки. Видовищними боями порадували глядачів професіонали-чоловіки. В той же час змагання на татамі ветеранів проходило у помірному та зваженому темпі, як годиться справжнім ветеранам спорту.
karate 1

Злагоджено та професійно працювала медична служба на змаганнях, адже роботи їм вистачало – що кілька хвилин викликали на татамі надавати допомогу постраждалим, кілька разів навіть довелось скористатись послугами екстреної медичної допомоги. Взагалі, хочеться зазначити, що організація змагань у Броварах відбулася на найвищому рівні, і то відмічали як учасники так і вболівальники.

karate 4

 

Недаремно говорять, що вдома і стіни допомагають: в загальному заліку дорослих змагань наша команда вперше посіла перше місце, з чим ми сердечно вітаємо спортсменів та тренерів!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ