БРОВАРИ +19
НБУ USD 28.31

Шведський досвід та інвестиції в броварське теплопостачання

На минулому тижні відбувся візит делегації зі Швеції в рамках програми «Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання» (SUDH).

Дана програма організована Північною екологічноюфінансовою корпорацєю (NEFCO). Її основна мета – фінансування екологічних проєктів для енергоефективного централізованого теплопостачання в Україні, яке надає якісні послуги за низького екологічного впливу.

Перша зустріч була ознайомчою. Іноземні гості відвідали КП «Броваритепловодоенергія» та ТОВ «Київський пекарний дім», аби познайомитись з особливостями роботи підприємств та обговорити усі можливості реалізації програми в Броварах.

Sweden Ukraine

Під час візиту було приділено увагу збору необхідної інформації про інфраструктуру міста та теплопостачальне підприємство, наочному знайомству з виробничою базою КП «Броваритепловодоенергія», а також визначенню потенціалу скидного тепла ТОВ «Київський пекарний дім».

В свою чергу команда з КП «Броваритепловодоенергія» продемонструвала вже реалізовані проєкти.

«Наша робота пройшла плідно. Нам надано 2 тижні, для того щоб відпрацювати та зрозуміти, які саме ініціативи можуть бути відібрані для подальшої співпраці в рамках міжнародного проєкту і дійти до фінансування європейськими коштами»,- прокоментувала Оксана Краснощок, директор КП «Броваритепловодоенергія».

«Ідеї для подальшої співпраці наразі в стадії попереднього техніко-економічного обгрунтування, після їх підготовки буде прийнято рішення про визначення конкретних проєктів» -, повідомила начальник відділу зовнішніх зв’язків КП «Броваритепловодоенергія» Анна Накалюжна.

Cлідкуйте за новинами разом з редакцією «ГР»!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ