БРОВАРИ +18
НБУ USD 26.87

З 18 березня центр зайнятості дистанціюється від відвідувачів

Державна служба зайнятості опублікувала на офіційному сайті «Пам’ятку» про «тимчасові особливості обслуговування клієнтів». Який саме порядок роботи БЦЗ, та що він включає «Громадському ревізору» розповідав директор Максим Вітер.

Всі співробітники Броварського центру зайнятості працюють за розкладом, без змін. Однак, з 18 березня відвідування Центру на прийом обмежили: на період карантину вводять дистанційне спілкування. З безробітними, що вже перебувають на обліку, кар’єрний радник комунікує через телефон або електронну пошту – по домовленості.

Фінансування виплат по безробіттю продовжується у плановому режимі.

Складніше справи з первинним прийомом. «Пам’ятка» ДЦЗ говорить «прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості. Опрацювання документів проходить щоденно, за результати чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить». На практиці, для постановки безробітного на облік, у центр зайнятості обов’язково мають подавати оригінали документів.

«Нам рекомендують встановити скриньки для заявок і приймати документи через них, чи електронну пошту. Але ми ще відпрацьовуємо цей механізм, бо не дуже стикується. З одного боку примати людей у ЦЗ незаконно, з іншого – у скриньки оригінали документів не покладеш, а без документів не поставимо на облік. Поки ще думаємо як все це організувати, щоб працювало…» - коментує директор Броварського міськрайонного центру зайнятості Максим Вітер.
Для попередньої консультації можна звернутись у БЦЗ за телефоном: (04594) 66-33-5.

Наразі, аксіома одна – бути свідомим і сидіти вдома під час карантину, аби зупинити розповсюдження епідемії та уникнути хвороби. Процеси державних служб активно до цього перелаштовуються. Броварський центр зайнятості також переформатує роботу та дистанціює прийом безробітних. А от з фактичним працевлаштуванням, мабуть, доведеться зачекати до закінчення карантину.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ