БРОВАРИ +19
НБУ USD 28.31

Медиків будуть возити на роботу

Карантин та обмеження на транспортні перевезення ускладнили доставку на робочі місця найважливішим у часи епідемії людям – медикам. Тому, сьогоднішнім розпорядженням виконавчого комітету БМР, лікарні та амбулаторіям дозволили використовувати службовий транспорт для доставки медичних працівників та інших службовців до місця роботи й додому.

Директор центру первинної допомоги, Ігор Кравцов, пояснив, що його підрозділ використовуватиме свій транспорт для розвозки співробітників: «Взагалі, ми не маємо права використовувати свій транспорт за межами міста, адже це значно більші витрати бензину, за які контролюючі органи можуть нас оштрафувати. Тому знадобилось розпорядження, щоб авто первинної ланки могли виїжджати за межі Броварів, доставляти наших працівників, які живуть в районі на роботу та завозити назад. У нас є легковий транспорт, його і будемо використовувати під час карантину».

Броварській багатопрофільній клінічній лікарні виділяють окремий транспорт для доставки працівників – всього чотири автобуси. Один надає міське КП Бровари-Благоустрій, ще один автобус – від Калинівської сільської ради, і ще два автобуси для транспортування медиків дає район.

Службовими автомобілями для доставки працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги та ББКЛ будуть користуватись до покращення епідситуації, зазначено у розпорядженні № 69-ОД від 20.03.2020.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ