БРОВАРИ +19
НБУ USD 28.31

Китай іде на допомогу. Консультації для броварських лікарів

Броварські медики налагодили зв’язок із лікарями Гаундунського медичного коледжу, китайської провінції Гуандун, що на півдні КНР. Китайська сторона відповіла на запит наших лікарів про надання консультативної допомоги у боротьбі з пандемією COVID-19.

Китайські спеціалісти виразили готовність надати максимально корисну інформацію зі свого досвіду з подолання коронавірусу. Коледж направляв власну групу медиків в епіцентр подій, в Ухань, тож його спеціалісти мають серйозний багаж знань, перевірених на практиці. Попередньо домовились за проведення регулярних консультацій в форматі онлайн-конференцій для броварських лікарів.

Також китайці надіслали рекомендації для медпрацівників та загальні поради для спільноти, як захистити себе при контакті з інфікованими хворими. Вони радять витримувати дистанцію між людьми не менше 1-го метра, намагатись не користуватись ліфтом у багатоквартирному будинку, використовувати засоби індивідуального захисту та антисептики на спиртовій основі, за можливості захищати не лише обличчя маскою, але також ховати очі за окуляри.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ