БРОВАРИ +13
НБУ USD 26.7

В БМР відбулась відеоконференція з Китаєм

Сьогодні у Броварській міській раді для медпрацівників багатопрофільної клінічної лікарні та первинної сімейної медицини відбулась відеоконференція з китайськими спеціалістами по обговоренню питань боротьби з коронавірусом COVID-19. Для консультації броварським лікарям відгукнулось китайське місто Чжаньцзян та Гуандунський медичний університет.

china 1

У вступній промові міський голова Ігор Сапожко коротко розповів про заходи, які на сьогодні вживає броварська влада, аби уберегти місто від розповсюдження хвороби: призупинення навчального процесу в школах, заборона масових заходів, суворе обмеження пересування між містами та у самому місті, проведення заходів дезінфекції для будинків та громадських місць, тощо.

china 3

В свою чергу віце-мер Чжаньцзян, пані Цуй Цін, розповіла, що їхнє місто, де проживає 8,5 млн. мешканців, успішно пройшло етап боротьби з коронавірусом, та впродовж останніх 47-ми днів не виявлено жодного локального випадку захворювання. На сьогодні майже всі підприємства та виробництва міста відновили свою роботу, і повертаються до стабільності. Пані віце-мер висловила підтримку броварчанам та побажала остаточно побороти епідемію під керівництвом свого міського голови, Ігоря Сапожко.

china 2

Далі розпочалась сесія питань та відповідей між лікарями Броварів та Гуандунського медичного університету. Кілька десятків питань в розрізі специфіки терапії хворих на COVID-19, особливості догляду за ними та заходів безпеки медперсоналу обговорювали понад годину в сесійній залі БМР. На завершення зустрічі, китайські спеціалісти пообіцяли продовжувати підтримувати своїх українських колег, та запропонували надсилати їм нові питання, коли такі виникають, на електронну пошту. Всі матеріали конференції та відповіді китайських спеціалістів будуть надані в повному обсязі на допомогу броварським лікарям.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 22 травня 2020, 22:08
П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ