БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

Держава запускає відеоуроки для школярів

Тепер школярі мають нагоду отримувати знання під час карантину, безпосередньо від вчителів, не виходячи з дому. З 6-го квітня (наступний понеділок) на вітчизняних телеканалах розпочнеться трансляція відеоуроків для учнів середньої та старшої школи. Про це повідомили на офіційному каналі «Офіс Президента України».

З понеділка по п’ятницю на 11-ти каналах з 10.00 ранку будуть давати уроки з таких предметів: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія. Для кожної паралелі класів закріплено окремі канали:

Клас Канал

5-й клас ПлюсПлюс та 112 Україна
6-й клас ZOOM та NewsOne
7-й клас ZIK
8-й клас Індиго та УНІАН
9-й клас Рада та UA: Культура
10-й клас UA: Перший
11-й клас М1

Уроки викладатимуть 40 вчителів Києва, які на період карантину, йтимуть за шкільною програмою та фактично стануть вчителями для всіх учнів України. Крім визначених вище каналів, відеоуроки можна буде щодня переглядати на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

Проект організовано спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадською спілкою «Освіторія».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ