БРОВАРИ +19
НБУ USD 28.31

Коли планують відновити громадський транспорт?

Одним з найочікуваніших для українців послаблень карантину є відновлення роботи громадського транспорту. Ще з 18 березня, тобто вже майже 2 місяці його повноцінний рух під суворою забороною

Чи відновлять транспорт 22 травня?

На сьогодні в межах другого етапу виходу держави з карантинних обмежень, котрий стартує вже 22 травня, роботу громадського транспорту планують відновити. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 14 травня заявив на наступне: «Якщо казати про пом’якшення – це дозвіл на проведення спортивних змагань, але, звичайно, без глядачів. Це відкриття готелів, окрім хостелів та без функціо нування ресторанів та спортивних залів. Це зовнішнє незалежне оцінювання, тобто ми даємо дозвіл. Також буде відповідний дозвіл на громадський транспорт, і також на дошкільні навчальні заклади».

Одначе поки що ніякої конкретики щодо цього питання немає. Відомо лише, що обов’язковим буде дотримання протиепідеміологічних заходів, зокрема, носіння засобів індивідуального захисту. Планують також розробити правила дотримання соціальної дистанції та зобов’язати маршрутників регулярно проводити дезінфекцію.

Що буде з метро?

Справжньою інтригою зараз стала можливість відкриття метро. 13 травня київський міський голова Віталій Кличко звернувся до профільних міністерств з проханням дозволити функціонування метрополітену з 25 травня. «Я звертаюсь до уряду – після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 – це п’ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці! Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться», – звернувся Кличко.

Вже наступного дня міністр охорони здоров’я відповів, що він не бачить перешкод для відкриття метро, за умови, якщо станом на окреслену дату у столиці буде відповідна епідеміологічна ситуація.

Одначе супротивником відкриття метрополітену став міністр інфраструктури Владислав Криклій: «Дивує непослідовність у певних етапах. Ще пару днів тому збирався київський штаб і там зійшлися на думці, що відкрити мет ро з обмеженнями доволі важко. Підземка якшо відкривається – то працює повноцінно. Звичайно, можна масочний режим, дезінфекцію, скринінг, але дотримуватись соціальної дистанції на пероні, у вагонах доволі складно».

А отже, доля метрополітену поки що лишається невизначеною. Набираймося терпіння та очікуємо більш конкретних рішень чиновників.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ