БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Відпочинок не під загрозою: МОЗ дозволить відкрити пляжний сезон в Україні

Незважаючи на епідемію коронавірусу, пляжний сезон в Україні буде відкрито. Про це на своєму брифінгу 18 травня повідомив головний державний санітарній лікар України Віктор Ляшко.

«У цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з Інститутом епідеміології інфекційних хвороб Національної академії медичних наук і вони, ці спеціалісти підтвердили, що морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випроміненням знищує збудника коронавірусної хвороби, тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу», - розповів Віктор Ляшко. Точна дата, коли буде дозволений пляжний відпочинок поки що перебуває на стадії обговорення.

Окрім того українцям планують дозволити відпочивати й біля річок. В прісній воді збудник коронавірусної інфекції може виживати, однак науковці схиляються до думки, що в річці з проточною водою інфікуватися майже неможливо. Як зауважив Ляшко, це може статися лише під час дуже тісного контакту.
А отже, якщо врахувати, що авіасполучення з іншими державами навряд чи відновиться найближчим часом, українці цілком можуть звернути увагу на курорти своєї батьківщини та спланувати свою відпустку саме тут.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ