БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Черговий етап виходу з карантину: проект МОЗ на громадське обговорення

Онлайн брифінг Міністерства охорони здоров’я України сьогодні вранці дав деякі роз'яснення стосовно перспектив роботи ВНЗ та закладів освіти. Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я, нагадав, що поки постанова про карантин не передбачає відновлення роботи навчальних закладів. Однак, на найближчому засіданні уряду це питання розглядатиметься.

Зокрема, МОЗ України вже розроблено проект протиепідемічних норм для проведення Зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбуватиметься в освітніх закладах. Цей проект сьогодні, 18-го травня, розмістили на сайті Міністерства охорони здоров’я для громадського обговорення, - повідомив Віктор Ляшко.

В онлайн документі викладено на обговорення норми про проведення ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання), ЄВІ (єдиного вступного іспиту) та ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування), підготовки аудиторій для даних заходів. Нормативи також стосуються процедури відкриття дитячих садочків, спортивних залів, готелів, автоперевезення на черговому етапі пом’якшення карантину. Зауваження та пропозиції по проекту можна надсилати до 18:00 19 травня 2020 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Слідкуємо за останніми новинами на «Громадському ревізорі» та беремо участь в обговоренні проекту МОЗУ: посилання на документ для ознайомлення 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ