БРОВАРИ +25
НБУ USD 26.93

Броварський центр зайнятості допомагає бізнесу отримати допомогу від держави

Державна служба зайнятості отримала 4,5 млрд. грн. на компенсацію часткового безробіття для малого та середнього бізнесу на період карантину. Основна ідея цієї програми у фінансовій підтримці підприємців, збереженні робочих місць під час карантинних обмежень, а надалі – можливості активізуватися та повернутися до повноцінної роботи. Броварський центр зайнятості повідомляє, що вони долучились до цієї програми і вже розпочали роботу з місцевими підприємцями.

«Дана компенсація передбачає відшкодування мінімальної заробітної плати працівників для підприємств до 250-ти осіб та ФОП-ів. Якщо така компанія вимушено припинила свою діяльність під час карантину, але не звільнила співробітників і не відправила їх у безоплатні відпустки, вона може претендувати на допомогу від держави», - пояснює директор БЦЗ Максим Вітер. – «В нашому місті такими послугами можуть скористатись, наприклад, перевізники громадського транспорту, власники фітнес центрів, закладів громадського харчування тощо».

Броварський центр зайнятості зараз проводить роботу по інформуванню місцевих підприємців стосовно можливості отримання такої допомоги, а також консультують стосовно її отримання, та збору необхідних документів. Коли всі необхідні матеріали зібрано, документи передають на розгляд обласної комісії, а після її ухвали, підписують договір підприємця з БЦЗ та проводять нарахування допомоги. Максим Вітер повідомив, що на минулому тижні, після позитивного рішення комісії, Центр зайнятості вже підписав перший договір з броварським підприємством, і вони чекають перерахування коштів. Ще по 4-м підприємцям з Броварів документи передано в область на розгляд комісії.

Для консультації та подачі документів на отримання допомоги по частковому безробіттю, броварським підприємцям можна звертатись до БЦЗ, у Відділ взаємодії з роботодавцями за тел. 6-91-29, 6-26-35.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 03 липня 2020, 15:57
Вівторок, 16 червня 2020, 16:31

Останні статті

П’ятниця, 03 липня 2020, 15:57

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ